MÉRKŐZÉS
25.04.16 | Kvalifikáció | Elena Gabriela Ruse | Karin Kennel | 6-1, 6-2 | Chiasso | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Elena Gabriela Ruse vs. Karin Kennel - Egymás elleni mérkőzések
25.04.16 | Kvalifikáció | Elena Gabriela Ruse | Karin Kennel | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | Chiasso | Salak |
Elena Gabriela Ruse form & Karin Kennel form
Elena Gabriela Ruse - Utolsó mérkőzések
Rouen - Salak | ||||
19.04.24 Negyeddöntő | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
18.04.24 2. forduló | vs. Clara Burel | 6-0, 2-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.04.24 1. forduló | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
14.04.24 Kvalifikáció | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
13.04.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
La Bisbal - Salak | ||||
04.04.24 2. forduló | vs. Olga Danilovic | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.04.24 1. forduló | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
31.03.24 Kvalifikáció | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-4, - Elena Gabriela Ruse - feladta | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Salak | ||||
27.03.24 1. forduló | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W75 Maribor - Fedett | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 1. forduló | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W75 Trnava - Fedett | ||||
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W75 Porto - Fedett | ||||
20.02.24 1. forduló | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Auckland - Kemény | ||||
02.01.24 1. forduló | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
31.12.23 Kvalifikáció | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
30.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Billie Jean - Fedett | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Cluj-Napoca - Fedett | ||||
22.10.23 Döntő | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.23 Középdöntő | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Quinta - Kemény | ||||
14.10.23 Középdöntő | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.10.23 Negyeddöntő | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 2. forduló | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Karin Kennel - Utolsó mérkőzések
All Lower - Salak | ||||
07.07.20 1. forduló | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Olimpia - Salak | ||||
11.03.20 1. forduló | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W25 Macon - Fedett | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.02.20 2. forduló | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.02.20 Döntő | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.02.20 Középdöntő | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
07.02.20 Negyeddöntő | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
06.02.20 2. forduló | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.02.20 1. forduló | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
31.01.20 Negyeddöntő | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.20 2. forduló | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
28.01.20 1. forduló | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
15.01.20 1. forduló | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bhopal - Kemény | ||||
22.11.19 Negyeddöntő | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.19 2. forduló | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.11.19 1. forduló | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
16.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Gwalior - Kemény | ||||
13.11.19 1. forduló | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Nantes - Fedett | ||||
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Hamamatsu - Szőnyeg | ||||
15.10.19 1. forduló | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Makinohara - Szőnyeg | ||||
10.10.19 2. forduló | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.10.19 1. forduló | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W60 Caldas - Kemény | ||||
26.09.19 2. forduló | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.19 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
12.09.19 Negyeddöntő | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete |