MÉRKŐZÉS
21.12.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Darya Lavrichenko | Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
05.05.03, 20 Életkor
05.05.03, 20 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Bulgária
07.04.04, 20 Életkor
07.04.04, 20 Életkor
Darya Lavrichenko vs. Viktoria Veleva - Egymás elleni mérkőzések
21.12.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Darya Lavrichenko | Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Darya Lavrichenko form & Viktoria Veleva form
Darya Lavrichenko - Utolsó mérkőzések
W25 Antalya - Salak | ||||
14.02.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
06.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.11.21 Kvalifikáció | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
08.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
13.10.21 1. forduló | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
21.07.21 1. forduló | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.07.21 Kvalifikáció | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
08.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.02.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
08.02.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
01.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
29.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.12.20 1. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
22.12.20 Kvalifikáció | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
21.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
07.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
09.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
09.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
15.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
26.11.19 1. forduló | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |
Viktoria Veleva - Utolsó mérkőzések
W35 Hammamet - Salak | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 6-2, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Lena Ebster | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Lisbon - Salak | ||||
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
27.09.23 1. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.23 Kvalifikáció | vs. Tatyana Nikolenko | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Guzieva | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
20.09.23 1. forduló | vs. Sandra Samir | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
04.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Selma Cadar | 6-2, 5-7, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Vrnjacka - Salak | ||||
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Polona Hercog | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Samardzic (GER) | 7-5, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
03.08.23 2. forduló | vs. Luca Udvardy | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 1. forduló | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
25.07.23 Kvalifikáció | vs. Paula Cembranos | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Venla Ahti | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Parnu - Salak | ||||
17.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julita Saner | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Greta Schieroni | 6-4, 5-7, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Isabella Dunlap | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.05.23 Kvalifikáció | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Chandre Boshoff | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Aglaya Fedorova | 2-6, 6-4, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viera Deeperm | 7-62, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.03.23 Kvalifikáció | vs. Salma Drugdova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Gurugram - Kemény | ||||
22.02.23 1. forduló | vs. Saki Imamura | 6-3, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.02.23 Kvalifikáció | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete |