MÉRKŐZÉS
05.08.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Jacquline Nylander Altelius | Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | W25+H Las | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Svédország
11.12.00, 23 Életkor
11.12.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
22.06.97, 26 Életkor
22.06.97, 26 Életkor
Jacquline Nylander Altelius vs. Diana Krasnova - Egymás elleni mérkőzések
05.08.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Jacquline Nylander Altelius | Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | W25+H Las | Salak |
Jacquline Nylander Altelius form & Diana Krasnova form
Jacquline Nylander Altelius - Utolsó mérkőzések
W15 Telde - Salak | ||||
25.04.24 2. forduló | vs. Ha Yoon Son | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.04.24 1. forduló | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.04.24 Kvalifikáció | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
18.04.24 2. forduló | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
15.04.24 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 6-1, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
15.04.24 1. forduló | vs. Arina Arifullina | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
14.04.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-1, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
08.04.24 Kvalifikáció | vs. Maria Andrienko | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.04.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
06.03.24 1. forduló | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 Kvalifikáció | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
30.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Malmo - Salak | ||||
21.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
04.08.23 Negyeddöntő | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
03.08.23 2. forduló | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 1. forduló | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.08.23 Kvalifikáció | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Diana Krasnova - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
08.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.03.20 Kvalifikáció | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Liepaja - Fedett | ||||
20.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
12.12.19 2. forduló | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 1. forduló | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
05.12.19 2. forduló | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.19 1. forduló | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 Kvalifikáció | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
02.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
15.10.19 1. forduló | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - feladta | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Las - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Chisinau - Salak | ||||
03.10.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
03.10.16 Kvalifikáció | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
19.09.16 1. forduló | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |