MÉRKŐZÉS
24.02.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Timea Jaruskova | Diana Krasnova | 7-5, 6-3 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
22.06.97, 26 Életkor
22.06.97, 26 Életkor
Timea Jaruskova vs. Diana Krasnova - Egymás elleni mérkőzések
24.02.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Timea Jaruskova | Diana Krasnova | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Timea Jaruskova form & Diana Krasnova form
Timea Jaruskova - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
05.10.23 2. forduló | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prerov - Salak | ||||
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
08.08.23 Kvalifikáció | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Stuttgart - Salak | ||||
03.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kocevje - Salak | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Otocec - Salak | ||||
29.05.23 Kvalifikáció | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Poertschach - Salak | ||||
10.05.23 2. forduló | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.05.23 1. forduló | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
08.03.23 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
08.12.22 2. forduló | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.22 1. forduló | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
01.12.22 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.22 1. forduló | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
01.11.22 1. forduló | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
25.10.22 1. forduló | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
12.10.22 1. forduló | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Diana Krasnova - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
08.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.03.20 Kvalifikáció | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Liepaja - Fedett | ||||
20.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
12.12.19 2. forduló | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 1. forduló | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
05.12.19 2. forduló | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.19 1. forduló | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 Kvalifikáció | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
02.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
15.10.19 1. forduló | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - feladta | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Las - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Chisinau - Salak | ||||
03.10.16 Kvalifikáció | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
19.09.16 1. forduló | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |