MÉRKŐZÉS
03.07.17 | Kvalifikáció 2. fordulója | Yahor Yatsyk | Anton Chekhov | 6-3, 6-4 | Russia F3 | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Fehéroroszország
06.08.92, 31 Életkor
15368 $
06.08.92, 31 Életkor
15368 $
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
15.09.92, 31 Életkor
19796 $
15.09.92, 31 Életkor
19796 $
Yahor Yatsyk vs. Anton Chekhov - Egymás elleni mérkőzések
03.07.17 | Kvalifikáció 2. fordulója | Yahor Yatsyk | Anton Chekhov | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | Russia F3 | Kemény |
Yahor Yatsyk form & Anton Chekhov form
Yahor Yatsyk - Utolsó mérkőzések
Qatar F6 - Kemény | ||||
15.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudio Mircea | - | a mérkőzés részlete | |
Qatar F5 - Kemény | ||||
09.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 0-4, - Yahor Yatsyk - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michael-John Every | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Tunisia F42 - Kemény | ||||
26.11.18 Kvalifikáció | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mayeul Darras | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
24.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matteo Gostoli | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Tunisia F41 - Kemény | ||||
19.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michael Zhu | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Belarus F3 - Kemény | ||||
20.08.18 Kvalifikáció | vs. Arturs Lazdins | 0-3, - Yahor Yatsyk - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniil Khitrou | 6-2, 4-1, Daniil Khitrou - feladta | a mérkőzés részlete | |
Belarus F2 - Kemény | ||||
12.08.18 Kvalifikáció | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniil Khitrou | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
France F15 - Salak | ||||
21.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ramazan Nureev | 4-6, 7-5, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
France F13 - Kemény | ||||
08.07.18 Kvalifikáció | vs. Mathieu Scaglia | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Raphael Garbarini | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
France F12 - Salak | ||||
30.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Etienne Donnet | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
France F11 - Salak | ||||
23.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Theo Arribage | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Ukraine F1 - Salak | ||||
09.05.18 2. forduló | vs. Alessandro Petrone | 0-6, 2-5, - Yahor Yatsyk - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.05.18 1. forduló | vs. Ivan Ponomarenko | 6-2, 3-6, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
07.05.18 Kvalifikáció | vs. Vasil Yehorov | 7-5, 6-73, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.05.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dmytro Slyepkan | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Kazakhstan F5 - Salak | ||||
22.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Loick Bruandet | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Kazakhstan F4 - Salak | ||||
16.04.18 Kvalifikáció | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Kazakhstan F3 - Salak | ||||
09.04.18 Kvalifikáció | vs. Daniil Klimov | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Spain F2 - Salak | ||||
20.01.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Spain F1 - Salak | ||||
16.01.18 1. forduló | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-3, - Yahor Yatsyk - feladta | a mérkőzés részlete | |
15.01.18 Kvalifikáció | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.01.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Carlos Vicente Martinez | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Anton Chekhov - Utolsó mérkőzések
M15 Aktobe - Fedett | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Bodrum - Salak | ||||
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.23 Kvalifikáció | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Karshi - Kemény | ||||
08.10.19 1. forduló | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
Banja Luka - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
M25 Ust - Kemény | ||||
29.08.19 2. forduló | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.08.19 1. forduló | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Moscow - Salak | ||||
21.08.19 1. forduló | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Tampere Challenger - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Almaty - Kemény | ||||
11.07.19 2. forduló | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
10.07.19 1. forduló | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Fergana Challenger - Kemény | ||||
17.06.19 1. forduló | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nonthaburi - Kemény | ||||
30.05.19 2. forduló | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.05.19 1. forduló | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nonthaburi - Kemény | ||||
22.05.19 1. forduló | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.19 Kvalifikáció | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - feladta | a mérkőzés részlete | |
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Samarkand Challenger - Salak | ||||
13.05.19 Kvalifikáció | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent Challenger - Salak | ||||
06.05.19 1. forduló | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Namangan - Kemény | ||||
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | a mérkőzés részlete |