MÉRKŐZÉS
07.05.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vasile Antonescu | Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
15.09.92, 31 Életkor
19796 $
15.09.92, 31 Életkor
19796 $
Vasile Antonescu vs. Anton Chekhov - Egymás elleni mérkőzések
07.05.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vasile Antonescu | Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | M15 Antalya | Salak |
Vasile Antonescu form & Anton Chekhov form
Vasile Antonescu - Utolsó mérkőzések
M15 Constanta - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bucharest - Salak | ||||
30.08.23 1. forduló | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Targu - Salak | ||||
16.08.23 1. forduló | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Curtea - Salak | ||||
09.08.23 1. forduló | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Pitesti - Salak | ||||
02.08.23 1. forduló | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Bacau - Salak | ||||
25.07.23 1. forduló | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Brasov - Salak | ||||
03.07.23 1. forduló | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Saarlouis - Salak | ||||
19.06.23 Kvalifikáció | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Constanta - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bucharest - Salak | ||||
23.05.23 Kvalifikáció | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
09.05.23 Kvalifikáció | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
03.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
02.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
29.03.23 1. forduló | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.03.23 Kvalifikáció | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
02.12.22 2. forduló | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.22 1. forduló | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Anton Chekhov - Utolsó mérkőzések
M15 Aktobe - Fedett | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Bodrum - Salak | ||||
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.23 Kvalifikáció | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Karshi - Kemény | ||||
08.10.19 1. forduló | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
Banja Luka - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
M25 Ust - Kemény | ||||
29.08.19 2. forduló | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.08.19 1. forduló | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Moscow - Salak | ||||
21.08.19 1. forduló | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.08.19 Kvalifikáció | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Tampere Challenger - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Almaty - Kemény | ||||
11.07.19 2. forduló | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
10.07.19 1. forduló | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Fergana Challenger - Kemény | ||||
17.06.19 1. forduló | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nonthaburi - Kemény | ||||
30.05.19 2. forduló | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.05.19 1. forduló | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Nonthaburi - Kemény | ||||
22.05.19 1. forduló | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.19 Kvalifikáció | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - feladta | a mérkőzés részlete | |
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Samarkand Challenger - Salak | ||||
13.05.19 Kvalifikáció | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent Challenger - Salak | ||||
06.05.19 1. forduló | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Namangan - Kemény | ||||
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | a mérkőzés részlete |