MÉRKŐZÉS
13.07.17 | 2. forduló | Laura Schaeder | Ipek Soylu | 0-6, 6-3, 6-2 | Versmold | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Laura Schaeder | Ipek Soylu | |
Első szerva % | 41/68 (60%) | 65/87 (75%) |
Az első szervával nyert pontok | 29/41 (71%) | 38/65 (58%) |
A második szervával nyert pontok | 10/27 (37%) | 9/22 (41%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/9 (56%) | 4/7 (57%) |
Returnból származó nyerőpontok | 40/87 (46%) | 29/68 (43%) |
Nyerőpontok összesen | 79/155 (51%) | 76/155 (49%) |
Kettőshibák | 6 | 3 |
Ász | 5 | 2 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Laura Schaeder vs. Ipek Soylu - Egymás elleni mérkőzések
13.07.17 | 2. forduló | Laura Schaeder | Ipek Soylu | 0-6, 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | Versmold | Salak |
05.07.16 | 1. forduló | Ipek Soylu | Laura Schaeder | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | Versmold | Salak |
Laura Schaeder form & Ipek Soylu form
Laura Schaeder - Utolsó mérkőzések
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.22 Kvalifikáció | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
14.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
26.10.22 1. forduló | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
04.11.20 1. forduló | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.10.20 Negyeddöntő | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.20 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.10.20 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
09.09.20 Kvalifikáció | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
08.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cordenons - Salak | ||||
24.08.20 1. forduló | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.06.20 1. forduló | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.06.20 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.01.20 1. forduló | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
23.01.20 1. forduló | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.12.19 Negyeddöntő | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.19 2. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.19 1. forduló | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.12.19 Döntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.12.19 Középdöntő | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.12.19 Negyeddöntő | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.12.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 1. forduló | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Ipek Soylu - Utolsó mérkőzések
W60 Nantes - Fedett | ||||
02.11.21 1. forduló | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - feladta | a mérkőzés részlete | |
01.11.21 Kvalifikáció | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
31.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.10.21 1. forduló | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.09.21 1. forduló | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.02.21 1. forduló | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Montreux - Salak | ||||
03.09.19 1. forduló | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Verbier - Salak | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Warsaw - Salak | ||||
06.08.19 1. forduló | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bytom - Salak | ||||
26.07.19 Negyeddöntő | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.07.19 2. forduló | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.07.19 1. forduló | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Olomouc - Salak | ||||
21.07.19 Döntő | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.07.19 Középdöntő | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.07.19 Negyeddöntő | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.07.19 2. forduló | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.07.19 1. forduló | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Torino - Salak | ||||
11.07.19 2. forduló | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.07.19 1. forduló | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Figueira - Kemény | ||||
23.06.19 Döntő | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.06.19 Középdöntő | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
21.06.19 Negyeddöntő | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
20.06.19 2. forduló | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.06.19 1. forduló | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Akko - Kemény | ||||
11.06.19 1. forduló | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nonthaburi - Kemény | ||||
02.06.19 Döntő | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
01.06.19 Középdöntő | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
31.05.19 Negyeddöntő | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
30.05.19 2. forduló | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
29.05.19 1. forduló | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete |