MÉRKŐZÉS
27.11.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Zofia Cubonova | Emma Slavikova | 0-6, 6-3, 10-4 | W15 Oberpullendorf | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Szlovákia
12.09.04, 19 Életkor
12.09.04, 19 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Csehország
24.01.03, 21 Életkor
24.01.03, 21 Életkor
Zofia Cubonova vs. Emma Slavikova - Egymás elleni mérkőzések
27.11.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Zofia Cubonova | Emma Slavikova | 0-6, 6-3, 10-4 | a mérkőzés részlete | W15 Oberpullendorf | Fedett |
Zofia Cubonova form & Emma Slavikova form
Zofia Cubonova - Utolsó mérkőzések
W25 Osijek - Salak | ||||
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lea Jurkovic | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
04.12.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mavie Osterreicher | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
28.11.22 Kvalifikáció | vs. Mia Chudejova | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Slavikova | 0-6, 6-3, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Freya Christie | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Jablonec - Salak | ||||
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lola Giza | 6-3, 0-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
06.09.22 Kvalifikáció | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Svetlana Samardzic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
04.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marie Svozilova | 7-63, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
14.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alena Kasatkina | 6-4, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete |
Emma Slavikova - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Nikola Breckova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Karin Altori | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 6-0, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 6-2, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Scarlet Kavanagh | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
30.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 7-5, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Amelie Smejkalova | 7-65, 4-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
07.10.23 Középdöntő | vs. Julia Stamatova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
27.09.23 1. forduló | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
26.09.23 Kvalifikáció | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete |