MÉRKŐZÉS
08.02.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Zoe Howard | Anastasiya Poplavska | 6-1, 2-6, 12-10 | W15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Franciaország
19.06.01, 22 Életkor
19.06.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Zoe Howard vs. Anastasiya Poplavska - Egymás elleni mérkőzések
19.05.21 | 1. forduló | Zoe Howard | Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Tbilisi | Kemény |
08.02.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Zoe Howard | Anastasiya Poplavska | 6-1, 2-6, 12-10 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény |
Zoe Howard form & Anastasiya Poplavska form
Zoe Howard - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.07.21 Negyeddöntő | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
08.07.21 2. forduló | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.07.21 1. forduló | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vilnius - Fedett | ||||
10.06.21 Negyeddöntő | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.06.21 2. forduló | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.06.21 1. forduló | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
22.05.21 Középdöntő | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.21 Negyeddöntő | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
20.05.21 2. forduló | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.05.21 1. forduló | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.05.21 Kvalifikáció | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Jerusalem - Kemény | ||||
12.05.21 1. forduló | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.05.21 Kvalifikáció | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ramat - Kemény | ||||
06.05.21 2. forduló | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.05.21 1. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.05.21 Kvalifikáció | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Le - Salak | ||||
22.03.21 Kvalifikáció | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Gonesse - Salak | ||||
15.03.21 Kvalifikáció | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
14.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W15+H Amiens - Salak | ||||
08.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
07.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.02.21 2. forduló | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.21 1. forduló | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
23.02.21 Kvalifikáció | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.02.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Anastasiya Poplavska - Utolsó mérkőzések
W15 Karaganda - Fedett | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
17.08.23 1. forduló | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
09.08.23 2. forduló | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.08.23 1. forduló | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
04.08.23 Negyeddöntő | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.08.23 2. forduló | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 1. forduló | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
17.05.23 2. forduló | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.23 1. forduló | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
10.05.23 2. forduló | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.05.23 1. forduló | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.23 1. forduló | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kuching - Kemény | ||||
28.02.23 1. forduló | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kuala - Kemény | ||||
23.02.23 2. forduló | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
22.02.23 1. forduló | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ipoh - Kemény | ||||
13.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |