MÉRKŐZÉS
02.09.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Stefana Lazar | Ivonne Juric | 6-2, 7-5 | W15 Curtea | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Románia
11.02.02, 22 Életkor
11.02.02, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
17.12.00, 23 Életkor
17.12.00, 23 Életkor
Stefana Lazar vs. Ivonne Juric - Egymás elleni mérkőzések
02.09.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Stefana Lazar | Ivonne Juric | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | W15 Curtea | Salak |
Stefana Lazar form & Ivonne Juric form
Stefana Lazar - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.12.23 1. forduló | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
05.12.23 Kvalifikáció | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
07.11.23 Kvalifikáció | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Buzau - Salak | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | a mérkőzés részlete |
Ivonne Juric - Utolsó mérkőzések
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
07.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
01.11.21 Kvalifikáció | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
04.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
12.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
05.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
29.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
03.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
06.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Focsani - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
02.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haren - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
14.11.18 1. forduló | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.11.18 Kvalifikáció | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
11.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
07.11.18 1. forduló | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
29.10.18 Kvalifikáció | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
30.09.18 Kvalifikáció | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Badenweiler - Salak | ||||
04.09.18 Kvalifikáció | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Kaltenkirchen - Salak | ||||
18.06.18 Kvalifikáció | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete |