MÉRKŐZÉS
06.03.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Sofia Snitko | Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
01.08.05, 18 Életkor
01.08.05, 18 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Sofia Snitko vs. Ekaterina Vishnevskaya - Egymás elleni mérkőzések
06.03.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Sofia Snitko | Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény |
Sofia Snitko form & Ekaterina Vishnevskaya form
Sofia Snitko - Utolsó mérkőzések
W15 Valencia - Salak | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andreea Adelina Cuna | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia Paula Bastos-Sousa Betanzos | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Alcala - Kemény | ||||
22.11.23 1. forduló | vs. Coral Valle | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 Kvalifikáció | vs. Alicja Formella | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alba Cerezo Holgado | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kayla Lorrimer | 6-4, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
24.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sara Lanca | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Sorochkina | 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.05.23 1. forduló | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.05.23 Kvalifikáció | vs. Ruien Zhang | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
29.03.23 1. forduló | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.23 1. forduló | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.03.23 Kvalifikáció | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 7-5, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
06.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Saoirse Breen | 6-1, 4-6, 10-8 | a mérkőzés részlete |
Ekaterina Vishnevskaya - Utolsó mérkőzések
W35 Boca - Salak | ||||
09.04.24 Kvalifikáció | vs. Panna Bartha | 6-4, 1-5, - Ekaterina Vishnevskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.04.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 6-3, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W100 Maspalomas - Salak | ||||
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Barcelona - Kemény | ||||
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kursumlijska - Salak | ||||
26.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
17.06.23 2. forduló | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
14.06.23 1. forduló | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kursumlijska - Salak | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.23 Kvalifikáció | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
31.05.23 1. forduló | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Platja - Salak | ||||
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Tossa - Szőnyeg | ||||
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
25.04.23 Kvalifikáció | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
19.04.23 1. forduló | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.04.23 Kvalifikáció | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
17.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.04.23 2. forduló | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.04.23 1. forduló | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.04.23 Kvalifikáció | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
10.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
06.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
10.02.23 Negyeddöntő | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - feladta | a mérkőzés részlete |