MÉRKŐZÉS
12.03.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Sara Suchankova | Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Szlovákia
07.03.03, 21 Életkor
07.03.03, 21 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Lengyelország
17.09.04, 19 Életkor
17.09.04, 19 Életkor
Sara Suchankova vs. Xenia Bandurowska - Egymás elleni mérkőzések
12.03.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Sara Suchankova | Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Sara Suchankova form & Xenia Bandurowska form
Sara Suchankova - Utolsó mérkőzések
W25 Annenheim - Salak | ||||
29.05.23 Kvalifikáció | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Otocec - Salak | ||||
22.05.23 Kvalifikáció | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W60 Koper - Salak | ||||
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
06.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
29.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
26.01.23 2. forduló | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.01.23 1. forduló | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
24.01.23 Kvalifikáció | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
23.01.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
05.12.22 Kvalifikáció | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
04.12.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - feladta | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
25.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
15.08.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
05.06.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Warmbad - Salak | ||||
17.05.22 Kvalifikáció | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
15.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
09.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Xenia Bandurowska - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
27.03.24 1. forduló | vs. Selina Dal | 3-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 Kvalifikáció | vs. Aminata Sall | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-4, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Charlotte Ruud | 6-74, 6-3, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 Kvalifikáció | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-2, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-3, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Selina Atay | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sonia Cassani | 6-71, 6-4, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
21.12.23 1. forduló | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.12.23 Kvalifikáció | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katie Dyson | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gozal Ainitdinova | 6-79, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.11.23 1. forduló | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - feladta | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.10.23 Negyeddöntő | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 2. forduló | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Georgia Gulin | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Baza - Kemény | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Francesca Curmi | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete |