MÉRKŐZÉS
18.02.20 | Kvalifikáció | Sabina Dadaciu | Lola Mireille Glantz | 6-3, 6-3 | W15 Cancun | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
USA
06.04.01, 22 Életkor
06.04.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
26.08.00, 23 Életkor
26.08.00, 23 Életkor
Sabina Dadaciu vs. Lola Mireille Glantz - Egymás elleni mérkőzések
18.02.20 | Kvalifikáció | Sabina Dadaciu | Lola Mireille Glantz | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Cancun | Kemény |
Sabina Dadaciu form & Lola Mireille Glantz form
Sabina Dadaciu - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
03.10.23 1. forduló | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
29.08.23 1. forduló | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
22.08.23 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
09.08.23 1. forduló | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
06.08.23 Döntő | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.08.23 Negyeddöntő | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.08.23 Középdöntő | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
03.08.23 2. forduló | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.08.23 1. forduló | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Liepaja - Salak | ||||
04.07.23 1. forduló | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucharest - Salak | ||||
21.06.23 1. forduló | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.06.23 Kvalifikáció | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
19.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kranjska - Salak | ||||
14.06.23 1. forduló | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
13.06.23 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kocevje - Salak | ||||
08.06.23 1. forduló | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.06.23 Kvalifikáció | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
11.05.23 2. forduló | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.05.23 1. forduló | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.05.23 Kvalifikáció | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | a mérkőzés részlete |
Lola Mireille Glantz - Utolsó mérkőzések
W15 Les - Kemény | ||||
17.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
11.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
10.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
29.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
22.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Jerusalem - Kemény | ||||
10.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ramat - Kemény | ||||
03.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.12.20 1. forduló | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
14.12.20 Kvalifikáció | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
06.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
30.11.20 Kvalifikáció | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.10.20 Kvalifikáció | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Funchal - Kemény | ||||
11.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
18.02.20 Kvalifikáció | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
03.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
04.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
28.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - feladta | a mérkőzés részlete | |
21.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haren - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete |