MÉRKŐZÉS
26.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Gubina | Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | W15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ukrajna
16.07.02, 21 Életkor
16.07.02, 21 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Polina Gubina vs. Ksenia Laskutova - Egymás elleni mérkőzések
26.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Gubina | Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény |
Polina Gubina form & Ksenia Laskutova form
Polina Gubina - Utolsó mérkőzések
W15 Vejle - Salak | ||||
24.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
12.07.22 Kvalifikáció | vs. Elena Giovanna Giessler | - | a mérkőzés részlete | |
11.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
06.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 1. forduló | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.12.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.07.21 1. forduló | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.12.20 Kvalifikáció | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
21.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
15.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
09.12.20 1. forduló | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
29.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
08.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.11.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
01.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
26.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.09.20 1. forduló | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.20 Kvalifikáció | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.09.20 2. forduló | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.20 1. forduló | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete |
Ksenia Laskutova - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
17.03.24 Döntő | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.03.24 Középdöntő | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
10.03.24 Döntő | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.24 Középdöntő | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
16.02.24 Negyeddöntő | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.02.24 2. forduló | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.02.24 1. forduló | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.02.24 1. forduló | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sharm - Kemény | ||||
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
20.12.23 2. forduló | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 1. forduló | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
12.12.23 1. forduló | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.12.23 2. forduló | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
09.12.23 Negyeddöntő | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.12.23 1. forduló | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 Kvalifikáció | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W40 Petange - Fedett | ||||
13.11.23 Kvalifikáció | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Istanbul - Fedett | ||||
24.10.23 1. forduló | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |