MÉRKŐZÉS
30.09.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Olga Terletska | Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | Chornomorsk | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ukrajna
19.07.00, 23 Életkor
19.07.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
31.05.02, 21 Életkor
31.05.02, 21 Életkor
Olga Terletska vs. Alina Tsyurpalevych - Egymás elleni mérkőzések
30.09.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Olga Terletska | Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | Chornomorsk | Salak |
Olga Terletska form & Alina Tsyurpalevych form
Olga Terletska - Utolsó mérkőzések
W15 Buzau - Salak | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucharest - Salak | ||||
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
22.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyiv - Salak | ||||
18.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Liepaja - Fedett | ||||
21.01.20 Kvalifikáció | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
30.09.19 Kvalifikáció | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kaposvar - Salak | ||||
23.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Focsani - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Salak | ||||
15.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
02.10.18 Kvalifikáció | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.18 Kvalifikáció | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
22.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - feladta | a mérkőzés részlete | |
Kiev - Salak | ||||
25.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Bucha - Salak | ||||
18.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.09.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Mragowo - Salak | ||||
07.08.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Ivano Frankivsk - Salak | ||||
31.07.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Tucepi - Salak | ||||
03.04.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Chisinau - Salak | ||||
03.10.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.10.16 Kvalifikáció | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Chisinau - Salak | ||||
26.09.16 Kvalifikáció | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Alina Tsyurpalevych - Utolsó mérkőzések
W15 Bacau - Salak | ||||
14.07.23 2. forduló | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.07.23 1. forduló | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Sophie Isabele Jurca | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
14.06.23 1. forduló | vs. Natalija Senic | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.06.23 Kvalifikáció | vs. Anastasija Cvetkovic | 5-7, 6-4, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mariia Masiianskaia | 6-3, 2-6, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
29.11.22 Kvalifikáció | vs. Chiara Fornasieri | 6-73, 6-3, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
28.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.11.22 1. forduló | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 7-5, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.11.22 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 6-2, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
21.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mirjana Jovanovic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.11.22 1. forduló | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.11.22 Kvalifikáció | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Lovqvist | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
31.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erkezhan Arystanbekova | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
30.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olga Terletska | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
24.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Kiev - Salak | ||||
27.09.17 2. forduló | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.17 1. forduló | vs. Vera Tagasheva | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete |