MÉRKŐZÉS
30.01.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Marente Sijbesma | Karina Jumazhanova | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Hollandia
01.04.04, 20 Életkor
01.04.04, 20 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Kazahsztán
20.05.06, 17 Életkor
20.05.06, 17 Életkor
Marente Sijbesma vs. Karina Jumazhanova - Egymás elleni mérkőzések
30.01.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Marente Sijbesma | Karina Jumazhanova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
Marente Sijbesma form & Karina Jumazhanova form
Marente Sijbesma - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.03.24 Kvalifikáció | vs. Alice Soulie | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Paola Lopez | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Phillippa Preugschat | 3-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-1, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Andrienko | 2-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
14.02.24 1. forduló | vs. Cristina Diaz Adrover | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Vilma Krebs Hyllested | 1-6, 6-1, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Biot | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rikke De Koning | 6-1, 3-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eleonora Alvisi | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 1. forduló | vs. Carlotta Moccia | 6-73, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.11.23 Negyeddöntő | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.11.23 2. forduló | vs. Chloe Noel | 6-4, Chloe Noel - feladta | a mérkőzés részlete | |
07.11.23 1. forduló | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Luisa Hrda | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
11.10.23 1. forduló | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-0, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
07.10.23 Középdöntő | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Georgia Gulin | 6-3, 2-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haren - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Oldenzaal - Salak | ||||
28.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Wanfercee - Salak | ||||
23.08.23 1. forduló | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete |
Karina Jumazhanova - Utolsó mérkőzések
W15 Shymkent - Salak | ||||
24.04.24 1. forduló | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
23.04.24 Kvalifikáció | vs. Sabrina Olimjanova | 6-4, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
16.04.24 Kvalifikáció | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.04.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vlada Stepanova | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
05.03.24 Kvalifikáció | vs. Anna Semenova | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aruzhan Nuranbay | 4-6, 6-4, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 0-4, - Karina Jumazhanova - feladta | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jian Ibrahim | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 5-7, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
17.08.23 1. forduló | vs. Maria Kalyakina | 6-4, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Elizaveta Gurianova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marina Popova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
10.08.23 2. forduló | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.08.23 1. forduló | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.07.23 1. forduló | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sonia Cassani | 6-4, 3-6, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
25.07.23 Kvalifikáció | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.07.23 Kvalifikáció | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
17.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vladislava Andreevskaya | Vladislava Andreevskaya - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.06.23 Kvalifikáció | vs. Julia Zhu | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.23 Kvalifikáció | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-4, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofiya Afandieva | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
25.04.23 Kvalifikáció | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 2-6, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Veronika Udina | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |