MÉRKŐZÉS
24.04.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lisa Matviyenko | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | W25 Santa | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
15.08.00, 23 Életkor
15.08.00, 23 Életkor
Lisa Matviyenko vs. Diana Maria Mihail - Egymás elleni mérkőzések
24.04.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lisa Matviyenko | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | W25 Santa | Salak |
Lisa Matviyenko form & Diana Maria Mihail form
Lisa Matviyenko - Utolsó mérkőzések
W25 Braunschweig - Salak | ||||
23.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Hamburg - Fedett | ||||
10.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
28.08.20 1. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.08.20 1. forduló | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.08.20 1. forduló | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
25.08.20 1. forduló | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
24.08.20 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.20 1. forduló | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.06.20 1. forduló | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
06.11.19 1. forduló | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
16.10.19 1. forduló | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.19 Kvalifikáció | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
14.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W25 Brno - Salak | ||||
27.09.19 Negyeddöntő | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.19 2. forduló | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
24.09.19 1. forduló | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Vienna - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Leipzig - Salak | ||||
14.08.19 1. forduló | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.19 Kvalifikáció | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
07.08.19 1. forduló | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Bad - Salak | ||||
30.07.19 1. forduló | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Aschaffenburg - Salak | ||||
18.07.19 2. forduló | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - feladta | a mérkőzés részlete | |
16.07.19 1. forduló | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ystad - Salak | ||||
19.06.19 1. forduló | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
02.05.19 2. forduló | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.19 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Diana Maria Mihail - Utolsó mérkőzések
W15 Karaganda - Fedett | ||||
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
07.11.23 1. forduló | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - feladta | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.10.23 1. forduló | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
08.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Varna - Salak | ||||
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
07.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Astana - Kemény | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W40 La - Kemény | ||||
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 La - Kemény | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.05.23 Kvalifikáció | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | a mérkőzés részlete |