MÉRKŐZÉS
27.11.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laura Radakovic | Jana Vanik | 6-2, 6-1 | W15 Oberpullendorf | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Bosznia és Hercegovina
29.03.01, 23 Életkor
29.03.01, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
15.02.03, 21 Életkor
15.02.03, 21 Életkor
Laura Radakovic vs. Jana Vanik - Egymás elleni mérkőzések
27.11.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laura Radakovic | Jana Vanik | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Oberpullendorf | Fedett |
05.09.22 | Kvalifikáció 2. fordulója | Laura Radakovic | Jana Vanik | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | W25 Frydek | Salak |
Laura Radakovic form & Jana Vanik form
Laura Radakovic - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
09.06.23 Negyeddöntő | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.06.23 2. forduló | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
07.06.23 1. forduló | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Otocec - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Feld - Salak | ||||
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Murska - Fedett | ||||
27.03.23 Kvalifikáció | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
05.12.22 Kvalifikáció | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
30.11.22 1. forduló | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
28.11.22 Kvalifikáció | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Otocec - Salak | ||||
19.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Jablonec - Salak | ||||
12.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
07.09.22 1. forduló | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.09.22 Kvalifikáció | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Vienna - Salak | ||||
28.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
22.08.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - feladta | a mérkőzés részlete |
Jana Vanik - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sunderland - Fedett | ||||
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Loughborough - Fedett | ||||
08.01.24 Kvalifikáció | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
28.11.23 1. forduló | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
21.11.23 1. forduló | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
30.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |