MÉRKŐZÉS
25.11.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Lara Panfilov | Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | W15 Antalya | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Hollandia
10.08.00, 23 Életkor
10.08.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
06.01.04, 20 Életkor
06.01.04, 20 Életkor
Lara Panfilov vs. Ioana Zvonaru - Egymás elleni mérkőzések
25.11.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Lara Panfilov | Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Kemény |
Lara Panfilov form & Ioana Zvonaru form
Lara Panfilov - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nuria Brancaccio | - | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
14.02.20 Negyeddöntő | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.20 2. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.02.20 Kvalifikáció | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
17.12.19 Kvalifikáció | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
17.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
13.12.19 1. forduló | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 Kvalifikáció | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.19 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
03.10.19 2. forduló | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.19 1. forduló | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Ioana Zvonaru - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 Kvalifikáció | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
05.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
30.01.24 1. forduló | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
21.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
18.01.24 2. forduló | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
16.01.24 1. forduló | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
11.01.24 2. forduló | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 1. forduló | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.01.24 1. forduló | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Navi - Kemény | ||||
27.12.23 1. forduló | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.12.23 Középdöntő | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.11.23 2. forduló | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.10.23 Döntő | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.10.23 Középdöntő | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.10.23 Negyeddöntő | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
26.10.23 2. forduló | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete |