Németország
26.11.97, 26 Életkor
26.11.97, 26 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Hollandia
10.08.00, 23 Életkor
10.08.00, 23 Életkor
Constanze Stepan vs. Lara Panfilov - Egymás elleni mérkőzések
19.06.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lara Panfilov | Constanze Stepan | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | Hammamet | Salak |
Constanze Stepan form & Lara Panfilov form
Constanze Stepan - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.10.19 1. forduló | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Las - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Warsaw - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grodzisk - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Tel Aviv - Kemény | ||||
04.06.18 1. forduló | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.18 Kvalifikáció | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
23.05.18 1. forduló | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
12.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
18.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
13.02.18 1. forduló | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
05.02.18 Kvalifikáció | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Lara Panfilov - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
14.02.20 Negyeddöntő | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.20 2. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.02.20 Kvalifikáció | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
17.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
17.12.19 Kvalifikáció | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
16.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
13.12.19 1. forduló | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 Kvalifikáció | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.19 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
03.10.19 2. forduló | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.19 1. forduló | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |