MÉRKŐZÉS
11.06.19 | Kvalifikáció | Laia Conde Monfort | Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | W15 Amarante | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Spanyolország
26.05.01, 22 Életkor
26.05.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Macedonia
12.04.96, 27 Életkor
21674 $
12.04.96, 27 Életkor
21674 $
Laia Conde Monfort vs. Magdalena Stoilkovska - Egymás elleni mérkőzések
11.06.19 | Kvalifikáció | Laia Conde Monfort | Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | W15 Amarante | Kemény |
Laia Conde Monfort form & Magdalena Stoilkovska form
Laia Conde Monfort - Utolsó mérkőzések
W25+H Palma - Kemény | ||||
27.06.22 Kvalifikáció | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.06.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Amarante - Kemény | ||||
22.07.21 2. forduló | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.07.21 1. forduló | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
20.07.21 Kvalifikáció | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
19.07.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Almada - Kemény | ||||
14.07.21 1. forduló | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
14.07.21 2. forduló | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.07.21 Kvalifikáció | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
11.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Santa - Kemény | ||||
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Vitoria - Kemény | ||||
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
16.07.19 1. forduló | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Figueira - Kemény | ||||
17.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Amarante - Kemény | ||||
12.06.19 1. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.06.19 Kvalifikáció | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Montemor - Kemény | ||||
28.05.19 1. forduló | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cantanhede - Szőnyeg | ||||
23.05.19 2. forduló | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.19 1. forduló | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W15 Palmanova - Salak | ||||
05.02.19 Kvalifikáció | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
04.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Salak | ||||
22.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
Solarino - Szőnyeg | ||||
12.12.18 2. forduló | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.12.18 1. forduló | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Nules - Salak | ||||
21.11.18 1. forduló | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.18 Kvalifikáció | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Castellon - Salak | ||||
13.11.18 1. forduló | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Lousada - Fedett | ||||
30.10.18 1. forduló | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Magdalena Stoilkovska - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
12.12.23 Kvalifikáció | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.12.23 2. forduló | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.23 1. forduló | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
12.09.23 1. forduló | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 1. forduló | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Vrnjacka - Salak | ||||
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
03.08.23 2. forduló | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 1. forduló | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
26.07.23 1. forduló | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.07.23 Kvalifikáció | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
14.07.23 2. forduló | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.07.23 1. forduló | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kursumlijska - Salak | ||||
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
11.05.23 2. forduló | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.05.23 1. forduló | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | a mérkőzés részlete |