MÉRKŐZÉS
08.11.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Kseniya Yersh | Tilde Stromquist | 6-1, 6-3 | W15 Helsingborg | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Fehéroroszország
20.01.01, 23 Életkor
20.01.01, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Svédország
17.05.04, 19 Életkor
17.05.04, 19 Életkor
Kseniya Yersh vs. Tilde Stromquist - Egymás elleni mérkőzések
08.11.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Kseniya Yersh | Tilde Stromquist | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Helsingborg | Fedett |
Kseniya Yersh form & Tilde Stromquist form
Kseniya Yersh - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Quinta - Kemény | ||||
10.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Baza - Kemény | ||||
05.10.22 1. forduló | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
04.08.22 2. forduló | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.08.22 1. forduló | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
30.05.22 Kvalifikáció | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
29.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
24.05.22 1. forduló | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.05.22 Kvalifikáció | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
27.04.22 1. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
26.04.22 Kvalifikáció | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
20.04.22 1. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
19.04.22 Kvalifikáció | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
05.04.22 1. forduló | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
20.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
19.01.22 1. forduló | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
29.11.21 Kvalifikáció | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
28.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
25.11.21 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.21 1. forduló | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Tilde Stromquist - Utolsó mérkőzések
W25 Lousada - Fedett | ||||
27.11.23 Kvalifikáció | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Georgina Hays | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Lousada - Fedett | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-72, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Manon Leonard | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
17.10.23 1. forduló | vs. Eva Vedder | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Ines Ibbou | 3-3, Ines Ibbou - feladta | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Quinta - Kemény | ||||
08.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Daria Frayman | 3-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Elizaveta Morozova | 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
24.08.23 2. forduló | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Porto - Kemény | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Corroios - Kemény | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cantanhede - Szőnyeg | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Gdansk - Salak | ||||
19.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W40 Montemor - Kemény | ||||
31.05.23 1. forduló | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció | vs. Elena Micic | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bastad - Salak | ||||
09.05.23 Kvalifikáció | vs. Anna Klasen | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabella Svahn | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varberg - Salak | ||||
03.05.23 1. forduló | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
24.04.23 Kvalifikáció | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariya Ankudinova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
17.04.23 Kvalifikáció | vs. Tianmi Mi | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete |