MÉRKŐZÉS
21.06.22 | Kvalifikáció | I-Hsuan Cho | Koharu Niimi | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Japán
13.09.02, 21 Életkor
13.09.02, 21 Életkor
I-Hsuan Cho vs. Koharu Niimi - Egymás elleni mérkőzések
21.06.22 | Kvalifikáció | I-Hsuan Cho | Koharu Niimi | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
06.06.22 | Kvalifikáció 2. fordulója | Koharu Niimi | I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
I-Hsuan Cho form & Koharu Niimi form
I-Hsuan Cho - Utolsó mérkőzések
W15 Kuala - Kemény | ||||
09.03.24 Középdöntő | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ipoh - Kemény | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Yokohama - Kemény | ||||
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Shenzhen - Kemény | ||||
19.10.23 1. forduló | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Shenzhen - Kemény | ||||
10.10.23 1. forduló | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Nanao - Szőnyeg | ||||
26.09.23 1. forduló | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyoto - Fedett | ||||
20.09.23 1. forduló | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Guiyang - Kemény | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Hong - Kemény | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Nanchang - Salak | ||||
17.08.23 2. forduló | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
16.08.23 1. forduló | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Anning - Salak | ||||
10.08.23 2. forduló | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.08.23 1. forduló | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tainan - Salak | ||||
22.06.23 2. forduló | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - feladta | a mérkőzés részlete | |
20.06.23 1. forduló | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tainan - Salak | ||||
16.06.23 Negyeddöntő | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.06.23 2. forduló | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.06.23 1. forduló | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Daegu - Kemény | ||||
08.06.23 2. forduló | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.23 1. forduló | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | a mérkőzés részlete |
Koharu Niimi - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ella Sahnis | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
07.12.23 1. forduló | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.23 Kvalifikáció | vs. Ingkar Dyussebay | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-1, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.11.23 1. forduló | vs. Dia Evtimova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 Kvalifikáció | vs. Erika Bosaia | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-0, 3-0, Lucia Santos Sanchez - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Basak Akbas | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
30.03.23 2. forduló | vs. Martha Matoula | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.03.23 1. forduló | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
28.03.23 Kvalifikáció | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.03.23 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.23 Kvalifikáció | vs. Nino Natsvlishvili | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.03.23 1. forduló | vs. Ana Candiotto | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Camilla Zanolini | 7-64, 1-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoriia Dema | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete |