MÉRKŐZÉS
21.02.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Gloria Ceschi | Oana Smaranda Corneanu | 7-65, 7-5 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
25.06.01, 22 Életkor
25.06.01, 22 Életkor
Gloria Ceschi vs. Oana Smaranda Corneanu - Egymás elleni mérkőzések
21.02.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Gloria Ceschi | Oana Smaranda Corneanu | 7-65, 7-5 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Gloria Ceschi form & Oana Smaranda Corneanu form
Gloria Ceschi - Utolsó mérkőzések
W35 Hammamet - Salak | ||||
22.04.24 Kvalifikáció | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.04.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Taisiia Burakova | Taisiia Burakova - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
19.04.24 Negyeddöntő | vs. Alison Van Uytvanck | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
18.04.24 2. forduló | vs. Katharina Hobgarski | Katharina Hobgarski - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
17.04.24 1. forduló | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.04.24 Kvalifikáció | vs. Mara Guth | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
15.04.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
10.04.24 1. forduló | vs. Ikumi Yamazaki | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.04.24 Kvalifikáció | vs. Lucia Natal | 3-6, 6-2, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
08.04.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alice Pesci | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
05.03.24 1. forduló | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
22.02.24 1. forduló | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 Kvalifikáció | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
08.11.23 1. forduló | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.11.23 Kvalifikáció | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Buzau - Salak | ||||
06.09.23 2. forduló | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 1. forduló | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
29.08.23 1. forduló | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Oana Smaranda Corneanu - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
13.04.21 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
11.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
06.04.21 Kvalifikáció | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.02.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.02.20 2. forduló | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
30.11.19 Középdöntő | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
02.10.19 1. forduló | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Focsani - Salak | ||||
12.09.19 2. forduló | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.19 1. forduló | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
04.09.19 1. forduló | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
29.08.19 2. forduló | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |