MÉRKŐZÉS
13.12.19 | 1. forduló | Georgia Andreea Craciun | Lara Panfilov | 3-6, 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Georgia Andreea Craciun | Lara Panfilov | |
Első szerva % | 52/90 (58%) | 56/79 (71%) |
Az első szervával nyert pontok | 32/52 (62%) | 33/56 (59%) |
A második szervával nyert pontok | 21/38 (55%) | 8/23 (35%) |
Megnyert breakpoint-ok | 6/9 (67%) | 3/11 (27%) |
Returnból származó nyerőpontok | 38/79 (48%) | 37/90 (41%) |
Nyerőpontok összesen | 91/169 (54%) | 78/169 (46%) |
Kettőshibák | 9 | 11 |
Ász | 5 | 2 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
0-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lara Panfilov | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-2 | |
6-1 |
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Hollandia
10.08.00, 23 Életkor
10.08.00, 23 Életkor
Georgia Andreea Craciun vs. Lara Panfilov - Egymás elleni mérkőzések
13.12.19 | 1. forduló | Georgia Andreea Craciun | Lara Panfilov | 3-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Kemény |
Georgia Andreea Craciun form & Lara Panfilov form
Georgia Andreea Craciun - Utolsó mérkőzések
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
07.11.23 1. forduló | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 1. forduló | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
21.09.23 2. forduló | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 1. forduló | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Varna - Salak | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 1. forduló | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bistrita - Salak | ||||
19.08.23 Középdöntő | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
18.08.23 Negyeddöntő | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
17.08.23 2. forduló | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.08.23 1. forduló | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Iasi - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Aschaffenburg - Salak | ||||
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Stuttgart - Salak | ||||
04.07.23 Kvalifikáció | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 La - Kemény | ||||
08.06.23 2. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.23 1. forduló | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 La - Kemény | ||||
01.06.23 2. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.23 1. forduló | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Mexico - Kemény | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Mexico - Kemény | ||||
01.02.23 2. forduló | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.01.23 1. forduló | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
30.01.23 Kvalifikáció | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Lara Panfilov - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
14.02.20 Negyeddöntő | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.20 2. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.02.20 Kvalifikáció | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
17.12.19 Kvalifikáció | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
17.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
13.12.19 1. forduló | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 Kvalifikáció | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.19 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
03.10.19 2. forduló | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.19 1. forduló | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |