MÉRKŐZÉS
30.08.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Freya Christie | Eleanor Baglow | 6-4, 6-1 | W25 Marbella | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Egyesült Királyság
24.02.02, 22 Életkor
24.02.02, 22 Életkor
Freya Christie vs. Eleanor Baglow - Egymás elleni mérkőzések
30.08.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Freya Christie | Eleanor Baglow | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | W25 Marbella | Salak |
Freya Christie form & Eleanor Baglow form
Freya Christie - Utolsó mérkőzések
W50 Roehampton - Fedett | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W75 Grenoble - Fedett | ||||
08.02.24 2. forduló | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
06.02.24 1. forduló | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.02.24 Kvalifikáció | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W75 Andrezieux - Fedett | ||||
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sunderland - Fedett | ||||
16.01.24 1. forduló | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.01.24 Kvalifikáció | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Loughborough - Fedett | ||||
09.01.24 1. forduló | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Uruguay - Salak | ||||
04.12.23 Kvalifikáció | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Buenos Aires - Salak | ||||
27.11.23 Kvalifikáció | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
02.11.23 2. forduló | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.11.23 1. forduló | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Glasgow - Fedett | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Reims - Fedett | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Bari - Salak | ||||
04.09.23 1. forduló | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Kozerki - Kemény | ||||
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Budapest - Salak | ||||
15.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Surbiton - Fű | ||||
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Trnava - Salak | ||||
08.05.23 Kvalifikáció | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Saint-Malo - Salak | ||||
04.05.23 2. forduló | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.05.23 1. forduló | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Eleanor Baglow - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
05.10.23 2. forduló | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 1. forduló | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
02.08.23 1. forduló | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Gdansk - Salak | ||||
22.06.23 2. forduló | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.06.23 1. forduló | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.06.23 Kvalifikáció | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
31.05.23 1. forduló | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
27.05.23 Középdöntő | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.05.23 Negyeddöntő | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.05.23 2. forduló | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.05.23 1. forduló | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.05.23 Kvalifikáció | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.05.23 1. forduló | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.05.23 1. forduló | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.05.23 Kvalifikáció | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete |