MÉRKŐZÉS
13.05.21 | 2. forduló | Ekaterina Yashina | Magdalena Stoilkovska | 3-0, - feladta | W15 Jerusalem | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ekaterina Yashina | Magdalena Stoilkovska | |
Első szerva % | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Az első szervával nyert pontok | 6/6 (100%) | 0/2 (0%) |
A második szervával nyert pontok | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Returnból származó nyerőpontok | 4/4 (100%) | 1/9 (11%) |
Nyerőpontok összesen | 12/13 (92%) | 1/13 (8%) |
Kettőshibák | 0 | 1 |
Ász | 1 | 0 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Macedonia
12.04.96, 27 Életkor
21674 $
12.04.96, 27 Életkor
21674 $
Ekaterina Yashina vs. Magdalena Stoilkovska - Egymás elleni mérkőzések
13.05.21 | 2. forduló | Ekaterina Yashina | Magdalena Stoilkovska | 3-0, Magdalena Stoilkovska - feladta | a mérkőzés részlete | W15 Jerusalem | Kemény |
Ekaterina Yashina form & Magdalena Stoilkovska form
Ekaterina Yashina - Utolsó mérkőzések
W75 Croissy - Fedett | ||||
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Indore - Kemény | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Nagpur - Salak | ||||
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Gurugram - Kemény | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Indore - Kemény | ||||
01.02.24 2. forduló | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.24 1. forduló | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W50 Pune - Kemény | ||||
22.01.24 Kvalifikáció | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
21.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W50 Bengaluru - Kemény | ||||
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
08.01.24 Kvalifikáció | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
01.01.24 Kvalifikáció | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
31.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Navi - Kemény | ||||
29.12.23 Negyeddöntő | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.12.23 2. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.12.23 1. forduló | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solapur - Kemény | ||||
19.12.23 1. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W100 Dubai - Kemény | ||||
05.12.23 1. forduló | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ahmedabad - Kemény | ||||
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.23 2. forduló | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete |
Magdalena Stoilkovska - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
12.12.23 Kvalifikáció | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.12.23 2. forduló | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.23 1. forduló | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
12.09.23 1. forduló | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 1. forduló | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Vrnjacka - Salak | ||||
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
03.08.23 2. forduló | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 1. forduló | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
26.07.23 1. forduló | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.07.23 Kvalifikáció | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
14.07.23 2. forduló | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.07.23 1. forduló | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kursumlijska - Salak | ||||
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
11.05.23 2. forduló | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.05.23 1. forduló | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | a mérkőzés részlete |