MÉRKŐZÉS
05.02.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Daria Lopatetskaya | Darya Lebesheva | 6-0, - feladta | W25 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Daria Lopatetskaya vs. Darya Lebesheva - Egymás elleni mérkőzések
05.02.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Daria Lopatetskaya | Darya Lebesheva | 6-0, Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | W25 Antalya | Salak |
Daria Lopatetskaya form & Darya Lebesheva form
Daria Lopatetskaya - Utolsó mérkőzések
W35 Antalya - Salak | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
15.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
05.11.23 Döntő | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
04.11.23 Középdöntő | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 1. forduló | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Reims - Fedett | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Varna - Salak | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.09.23 Kvalifikáció | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W25 Trieste - Salak | ||||
28.08.23 Kvalifikáció | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
10.08.23 2. forduló | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
09.08.23 1. forduló | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
08.08.23 Kvalifikáció | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
03.08.23 Negyeddöntő | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.08.23 2. forduló | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.08.23 1. forduló | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
23.05.23 1. forduló | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Kursumlijska - Salak | ||||
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bastad - Salak | ||||
10.05.23 1. forduló | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Darya Lebesheva - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
05.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
26.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
19.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.02.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
14.02.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
09.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
03.08.21 Kvalifikáció | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | a mérkőzés részlete | |
02.08.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.07.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.09.20 1. forduló | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
21.09.20 Kvalifikáció | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
16.09.20 1. forduló | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
10.03.20 Kvalifikáció | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Prague - Salak | ||||
01.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
09.07.19 Kvalifikáció | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
03.07.19 Kvalifikáció | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
27.06.19 2. forduló | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.06.19 1. forduló | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.06.19 Kvalifikáció | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varberg - Salak | ||||
14.05.19 Kvalifikáció | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Gothenburg - Salak | ||||
07.05.19 Kvalifikáció | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
06.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nanchang - Salak | ||||
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Djibouti - Kemény | ||||
19.12.18 2. forduló | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - feladta | a mérkőzés részlete | |
18.12.18 1. forduló | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Djibouti - Kemény | ||||
11.12.18 1. forduló | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete |