MÉRKŐZÉS
23.02.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Constanze Stepan | Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Németország
26.11.97, 26 Életkor
26.11.97, 26 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Constanze Stepan vs. Elena-Teodora Cadar - Egymás elleni mérkőzések
23.02.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Constanze Stepan | Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Constanze Stepan form & Elena-Teodora Cadar form
Constanze Stepan - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.10.19 1. forduló | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Las - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Warsaw - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grodzisk - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Tel Aviv - Kemény | ||||
04.06.18 1. forduló | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.18 Kvalifikáció | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
23.05.18 1. forduló | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
12.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
18.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
13.02.18 1. forduló | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
05.02.18 Kvalifikáció | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Elena-Teodora Cadar - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
15.02.24 2. forduló | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.02.24 1. forduló | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
11.02.24 Döntő | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.02.24 Középdöntő | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
09.02.24 Negyeddöntő | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.02.24 2. forduló | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
07.02.24 1. forduló | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sharm - Kemény | ||||
31.01.24 1. forduló | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
24.01.24 1. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.01.24 Kvalifikáció | vs. Lara Salden | Lara Salden - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
22.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
15.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.01.24 1. forduló | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
15.10.23 Döntő | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.10.23 Középdöntő | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
13.10.23 Negyeddöntő | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 2. forduló | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.10.23 1. forduló | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
08.10.23 Döntő | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
07.10.23 Középdöntő | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | a mérkőzés részlete |