MÉRKŐZÉS
02.03.20 | Kvalifikáció | Charlotte Robillard-Millette | Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | W15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Svájc
07.08.98, 25 Életkor
28926 $
07.08.98, 25 Életkor
28926 $
Charlotte Robillard-Millette vs. Nicole Gadient - Egymás elleni mérkőzések
02.03.20 | Kvalifikáció | Charlotte Robillard-Millette | Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
Charlotte Robillard-Millette form & Nicole Gadient form
Charlotte Robillard-Millette - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.03.20 2. forduló | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-3, - Charlotte Robillard-Millette - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.03.20 1. forduló | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció | vs. Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Brigitte Manceau | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Kofu - Kemény | ||||
24.03.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Nishi Tama - Kemény | ||||
21.03.18 1. forduló | vs. Naho Sato | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Norman - Kemény | ||||
13.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vivienne Kulicke | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
13.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Saguenay - Fedett | ||||
27.10.17 Negyeddöntő | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.17 2. forduló | vs. Michaela Honcova | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
25.10.17 1. forduló | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
09.10.17 Kvalifikáció | vs. Luna Meers | 3-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
02.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
02.10.17 Kvalifikáció | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
26.09.17 1. forduló | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.17 Kvalifikáció | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Quebec City - Fedett | ||||
11.09.17 1. forduló | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.17 Kvalifikáció | vs. Conny Perrin | 6-76, 7-67, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
09.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Vancouver - Kemény | ||||
14.08.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicole Melichar | 6-3, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Toronto - Kemény | ||||
05.08.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Risa Ozaki | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Granby - Kemény | ||||
26.07.17 1. forduló | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Winnipeg - Kemény | ||||
11.07.17 1. forduló | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Auburn - Kemény | ||||
26.06.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sophie Abrams | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
26.06.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lindsay Lee-Waters | 0-6, 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.06.17 Kvalifikáció | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Baton Rouge - Kemény | ||||
19.06.17 Kvalifikáció | vs. Ena Shibahara | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.06.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
19.06.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elizaveta Buss | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Naples - Salak | ||||
17.05.17 1. forduló | vs. Lauren Albanese | 5-7, 6-71 | a mérkőzés részlete |
Nicole Gadient - Utolsó mérkőzések
W25 Monastir - Kemény | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
24.11.23 Negyeddöntő | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.11.23 2. forduló | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 Kvalifikáció | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
31.10.23 Kvalifikáció | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
15.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
05.10.23 2. forduló | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
13.09.23 2. forduló | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.23 1. forduló | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haren - Salak | ||||
05.09.23 1. forduló | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Wanfercee - Salak | ||||
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
31.07.23 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Horb - Salak | ||||
25.07.23 Kvalifikáció | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Darmstadt - Salak | ||||
17.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |