MÉRKŐZÉS
03.11.20 | Kvalifikáció | Ayumi Koshiishi | Stefana Lazar | 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
11.02.02, 22 Életkor
11.02.02, 22 Életkor
Ayumi Koshiishi vs. Stefana Lazar - Egymás elleni mérkőzések
16.11.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Ayumi Koshiishi | Stefana Lazar | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
03.11.20 | Kvalifikáció | Ayumi Koshiishi | Stefana Lazar | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Ayumi Koshiishi form & Stefana Lazar form
Ayumi Koshiishi - Utolsó mérkőzések
W50 Kofu - Kemény | ||||
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Indore - Kemény | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Nagpur - Salak | ||||
07.03.24 2. forduló | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W35 Gurugram - Kemény | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Roehampton - Fedett | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Edgbaston - Fedett | ||||
05.02.24 Kvalifikáció | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sharm - Kemény | ||||
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
22.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
06.12.23 1. forduló | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.23 Kvalifikáció | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25 Selva - Fedett | ||||
27.11.23 1. forduló | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ortisei - Fedett | ||||
19.11.23 Kvalifikáció | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 1. forduló | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hua - Kemény | ||||
22.10.23 Döntő | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.10.23 Középdöntő | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W100 Tokyo - Kemény | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Hong - Kemény | ||||
21.08.23 Kvalifikáció | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Stefana Lazar - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.12.23 1. forduló | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
05.12.23 Kvalifikáció | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
07.11.23 Kvalifikáció | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Buzau - Salak | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | a mérkőzés részlete |