MÉRKŐZÉS
29.07.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Aurora Zantedeschi | Polina Gubina | 6-4, 6-1 | Biella | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
16.07.02, 21 Életkor
16.07.02, 21 Életkor
Aurora Zantedeschi vs. Polina Gubina - Egymás elleni mérkőzések
29.07.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Aurora Zantedeschi | Polina Gubina | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | Biella | Salak |
Aurora Zantedeschi form & Polina Gubina form
Aurora Zantedeschi - Utolsó mérkőzések
W35 Santa - Salak | ||||
28.03.24 1. forduló | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
30.01.24 1. forduló | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 1. forduló | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
24.10.23 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - feladta | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
12.10.23 2. forduló | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
27.09.23 1. forduló | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prague - Salak | ||||
29.08.23 1. forduló | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prerov - Salak | ||||
27.08.23 Döntő | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.23 Középdöntő | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W100 Maspalomas - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Polina Gubina - Utolsó mérkőzések
W15 Vejle - Salak | ||||
24.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
12.07.22 Kvalifikáció | vs. Elena Giovanna Giessler | - Polina Gubina - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
11.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
06.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.12.21 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 1. forduló | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.07.21 1. forduló | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.12.20 Kvalifikáció | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
21.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
15.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
09.12.20 1. forduló | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
29.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
08.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.11.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
01.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
26.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.09.20 1. forduló | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.20 Kvalifikáció | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.09.20 2. forduló | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.20 1. forduló | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete |