MÉRKŐZÉS
01.12.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Arabella Koller | Vasanti Shinde | 6-3, 7-5 | W15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ausztria
31.08.00, 23 Életkor
18770 $
31.08.00, 23 Életkor
18770 $
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
India
15.02.97, 27 Életkor
13687 $
15.02.97, 27 Életkor
13687 $
Arabella Koller vs. Vasanti Shinde - Egymás elleni mérkőzések
01.12.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Arabella Koller | Vasanti Shinde | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
Arabella Koller form & Vasanti Shinde form
Arabella Koller - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.03.24 Negyeddöntő | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.03.24 2. forduló | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.02.24 Kvalifikáció | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
Linz - Fedett | ||||
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.10.23 2. forduló | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - feladta | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Baku - Kemény | ||||
01.09.23 Negyeddöntő | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
31.08.23 2. forduló | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Baku - Kemény | ||||
24.08.23 2. forduló | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Poertschach - Salak | ||||
06.06.23 1. forduló | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Annenheim - Salak | ||||
29.05.23 1. forduló | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Warmbad - Salak | ||||
23.05.23 1. forduló | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 Kvalifikáció | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Feld - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Poertschach - Salak | ||||
09.05.23 1. forduló | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Vasanti Shinde - Utolsó mérkőzések
W15 Sabadell - Salak | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Martina Puvill | 7-5, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W50 Porto - Fedett | ||||
29.01.24 Kvalifikáció | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Antalya - Salak | ||||
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alessandra Mazzola | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
11.01.24 1. forduló | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.01.24 Kvalifikáció | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 6-1, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Christine Junge-Ilges | 4-6, 6-4, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W80 Le - Kemény | ||||
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Saint - Salak | ||||
04.09.23 Kvalifikáció | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Naia Mercadier | 7-63, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bistrita - Salak | ||||
14.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-75, 6-3, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matea Roki | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Bojovic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Figueira - Kemény | ||||
22.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Kubareva | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Vitoria - Kemény | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Madrid - Kemény | ||||
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Platja - Salak | ||||
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marine Szostak | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Tossa - Szőnyeg | ||||
02.05.23 1. forduló | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W80 Zaragoza - Salak | ||||
10.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
05.04.23 1. forduló | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.04.23 2. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.04.23 Kvalifikáció | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-74, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palmanova - Salak | ||||
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palmanova - Salak | ||||
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Porto - Fedett | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Bhopal - Kemény | ||||
15.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |