MÉRKŐZÉS
16.04.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Arabella Koller | Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-2 | W15 Telde | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ausztria
31.08.00, 23 Életkor
18770 $
31.08.00, 23 Életkor
18770 $
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Spanyolország
01.03.99, 25 Életkor
01.03.99, 25 Életkor
Arabella Koller vs. Esther Lopez Alcaraz - Egymás elleni mérkőzések
16.04.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Arabella Koller | Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Telde | Salak |
Arabella Koller form & Esther Lopez Alcaraz form
Arabella Koller - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.02.24 Kvalifikáció | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
Linz - Fedett | ||||
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.10.23 2. forduló | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - feladta | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Baku - Kemény | ||||
01.09.23 Negyeddöntő | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
31.08.23 2. forduló | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Baku - Kemény | ||||
24.08.23 2. forduló | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Poertschach - Salak | ||||
06.06.23 1. forduló | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Annenheim - Salak | ||||
29.05.23 1. forduló | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Warmbad - Salak | ||||
23.05.23 1. forduló | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 Kvalifikáció | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Feld - Salak | ||||
17.05.23 1. forduló | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Poertschach - Salak | ||||
09.05.23 1. forduló | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
27.04.23 2. forduló | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete |
Esther Lopez Alcaraz - Utolsó mérkőzések
W15 Sabadell - Salak | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
06.12.23 1. forduló | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
07.11.23 1. forduló | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Tauste - Kemény | ||||
19.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Platja - Salak | ||||
08.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Tossa - Szőnyeg | ||||
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
27.04.23 2. forduló | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.04.23 1. forduló | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telde - Salak | ||||
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
27.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
26.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
07.12.22 1. forduló | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
06.12.22 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
05.12.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |