MÉRKŐZÉS
17.02.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Angelika Shapovalova | Anastasiya Soboleva | 6-76, 6-2, 11-9 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
12.06.98, 25 Életkor
12.06.98, 25 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Angelika Shapovalova vs. Anastasiya Soboleva - Egymás elleni mérkőzések
17.02.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Angelika Shapovalova | Anastasiya Soboleva | 6-76, 6-2, 11-9 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Angelika Shapovalova form & Anastasiya Soboleva form
Angelika Shapovalova - Utolsó mérkőzések
W15 Casablanca - Salak | ||||
10.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Casablanca - Salak | ||||
04.07.22 Kvalifikáció | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.05.22 1. forduló | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
25.05.22 1. forduló | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
24.05.22 Kvalifikáció | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - feladta | a mérkőzés részlete | |
23.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.05.22 Kvalifikáció | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
16.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
11.05.22 1. forduló | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.05.22 Kvalifikáció | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
09.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Koper - Salak | ||||
01.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
12.04.22 Kvalifikáció | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
11.04.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
10.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
04.04.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
27.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
25.11.21 2. forduló | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - feladta | a mérkőzés részlete | |
25.11.21 1. forduló | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.11.21 1. forduló | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.11.21 Kvalifikáció | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
15.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W25 Karaganda - Fedett | ||||
26.10.21 Kvalifikáció | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Karaganda - Fedett | ||||
19.10.21 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
15.10.21 Negyeddöntő | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.10.21 2. forduló | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | a mérkőzés részlete |
Anastasiya Soboleva - Utolsó mérkőzések
W35 Alaminos - Salak | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Alaminos - Salak | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
16.02.24 2. forduló | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.02.24 1. forduló | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W50 Antalya - Salak | ||||
17.01.24 2. forduló | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
14.01.24 Döntő | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - feladta | a mérkőzés részlete | |
13.01.24 Középdöntő | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.01.24 3. forduló | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.01.24 Negyeddöntő | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.01.24 2. forduló | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Angers - Fedett | ||||
06.12.23 1. forduló | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
29.11.23 1. forduló | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 1. forduló | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
08.11.23 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
26.10.23 2. forduló | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
24.10.23 1. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Cluj-Napoca - Fedett | ||||
17.10.23 1. forduló | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
21.09.23 2. forduló | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 1. forduló | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
14.09.23 3. forduló | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 2. forduló | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | a mérkőzés részlete |