MÉRKŐZÉS
03.09.19 | Kvalifikáció | Aneta Kladivova | Viktoria Surova | 6-1, 6-2 | W15 Curtea | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Aneta Kladivova | Viktoria Surova | |
Első szerva % | 26/52 (50%) | 32/58 (55%) |
Az első szervával nyert pontok | 19/26 (73%) | 18/32 (56%) |
A második szervával nyert pontok | 13/26 (50%) | 5/26 (19%) |
Megnyert breakpoint-ok | 6/13 (46%) | 2/5 (40%) |
Returnból származó nyerőpontok | 35/58 (60%) | 20/52 (38%) |
Nyerőpontok összesen | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Kettőshibák | 3 | 8 |
Ász | 2 | 2 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Kladivova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 3-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Szlovákia
27.09.99, 24 Életkor
27.09.99, 24 Életkor
Aneta Kladivova vs. Viktoria Surova - Egymás elleni mérkőzések
03.09.19 | Kvalifikáció | Aneta Kladivova | Viktoria Surova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Curtea | Salak |
Aneta Kladivova form & Viktoria Surova form
Aneta Kladivova - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W75 Maribor - Fedett | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W75 Ricany - Fedett | ||||
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Trnava - Fedett | ||||
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Esch/Alzette - Fedett | ||||
12.01.24 Negyeddöntő | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - feladta | a mérkőzés részlete | |
11.01.24 2. forduló | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
09.01.24 1. forduló | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ortisei - Fedett | ||||
22.11.23 2. forduló | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
01.11.23 2. forduló | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 1. forduló | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hamburg - Fedett | ||||
17.10.23 1. forduló | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Seville - Salak | ||||
12.10.23 Negyeddöntő | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
11.10.23 2. forduló | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
09.10.23 1. forduló | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Lisbon - Salak | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
22.09.23 Negyeddöntő | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.23 2. forduló | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 1. forduló | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
09.09.23 Középdöntő | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Viktoria Surova - Utolsó mérkőzések
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Szekesfehervar - Salak | ||||
10.09.19 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vrnjacka - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
05.06.19 Kvalifikáció | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
05.06.19 1. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Ortisei - Fedett | ||||
15.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cordenons - Salak | ||||
05.11.18 1. forduló | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
01.10.18 1. forduló | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.18 Kvalifikáció | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
24.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Frydek Mistek - Salak | ||||
10.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.09.18 Kvalifikáció | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Szekesfehervar - Salak | ||||
05.09.18 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Vrnjacka Banja - Salak | ||||
23.08.18 2. forduló | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 1. forduló | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 Kvalifikáció | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Arad - Salak | ||||
08.08.18 1. forduló | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.18 Kvalifikáció | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete |