New Delhi - Kemény |
29.02.24 Negyeddöntő | vs. Ray Ho/Calum Puttergill | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
27.02.24 1. forduló | vs. Parth Aggarwal/Sidharth Rawat | 6-2, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
Pune Challenger - Kemény |
22.02.24 Negyeddöntő | vs. Tristan Schoolkate/Adam Walton | 1-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
20.02.24 1. forduló | vs. N.Sriram Balaji/Andre Begemann | 4-6, 7-65, 10-5 | | a mérkőzés részlete |
Manama Challenger - Kemény |
15.02.24 Negyeddöntő | vs. Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
14.02.24 1. forduló | vs. Filip Bergevi/Mick Veldheer | 6-72, 6-3, 11-9 | | a mérkőzés részlete |
Chennai Challenger - Kemény |
09.02.24 Középdöntő | vs. Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
08.02.24 Negyeddöntő | vs. Yu Hsiou Hsu/Arjun Kadhe | 7-5, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
07.02.24 1. forduló | vs. S D Prajwal Dev/Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-4, 11-9 | | a mérkőzés részlete |
Nonthaburi 3 - Kemény |
19.01.24 Középdöntő | vs. Luke Johnson/Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
18.01.24 Negyeddöntő | vs. Pruchya Isarow/Maximus Jones | 6-4, 7-67 | | a mérkőzés részlete |
17.01.24 1. forduló | vs. Hans Hach Verdugo/Ji Sung Nam | 6-3, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
Nonthaburi 2 - Kemény |
10.01.24 1. forduló | vs. Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
Yokkaichi Challenger - Kemény |
29.11.23 1. forduló | vs. Niki Kaliyanda Poonacha/Divij Sharan | 0-6, 6-2, 8-10 | | a mérkőzés részlete |
Yokohama Challenger - Kemény |
23.11.23 Középdöntő | vs. Filip Bergevi/Mick Veldheer | 1-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
22.11.23 Negyeddöntő | vs. Seong Chan Hong/Fajing Sun | 6-3, 5-7, 10-3 | | a mérkőzés részlete |
21.11.23 1. forduló | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe | 6-4, 7-63 | | a mérkőzés részlete |
Kobe Challenger - Fedett |
15.11.23 1. forduló | vs. Blake Ellis/Calum Puttergill | 4-6, 6-2, 8-10 | | a mérkőzés részlete |
Matsuyama Challenger - Kemény |
11.11.23 Döntő | vs. Karol Drzewiecki/Zdenek Kolar | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
10.11.23 Középdöntő | vs. Ji Sung Nam/Kaichi Uchida | 6-3, 6-76, 12-10 | | a mérkőzés részlete |
09.11.23 Negyeddöntő | vs. Moez Echargui/Benjamin Hassan | 7-63, 6-77, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
08.11.23 1. forduló | vs. Yu Hsiou Hsu/Min-Kyu Song | 7-62, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
Tokyo - Kemény |
16.10.23 1. forduló | vs. Nathaniel Lammons/Jack Withrow | 6-72, 6-3, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
Shanghai Challenger - Kemény |
08.09.23 Középdöntő | vs. Alex Bolt/Luke Saville | 6-4, 3-6, 9-11 | | a mérkőzés részlete |
07.09.23 Negyeddöntő | vs. Antoine Bellier/Nick Chappell | 6-3, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
06.09.23 1. forduló | vs. Francis Casey Alcantara/Omar Jasika | 6-3, 5-7, 10-2 | | a mérkőzés részlete |
Zhangjiagang Challenger - Kemény |
01.09.23 Középdöntő | vs. Ray Ho/Matthew Christopher Romios | 4-6, 7-5, 5-10 | | a mérkőzés részlete |
31.08.23 Negyeddöntő | vs. Luke Saville/Li Tu | 6-4, 1-6, 10-7 | | a mérkőzés részlete |
30.08.23 1. forduló | vs. Ivan Denisov/Leonid Sheyngezikht | 7-65, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
Zhuhai Challenger - Kemény |
25.08.23 Középdöntő | vs. Hanwen Li/Zhe Li | 3-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |