MÉRKŐZÉS
01.05.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Timothy Gray | Jan Kobierski | 1-0, - feladta | M15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ausztrália
14.07.98, 25 Életkor
14.07.98, 25 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztria
15.01.04, 20 Életkor
15.01.04, 20 Életkor
Timothy Gray vs. Jan Kobierski - Egymás elleni mérkőzések
01.05.23 | Kvalifikáció 2. fordulója | Timothy Gray | Jan Kobierski | 1-0, Jan Kobierski - feladta | a mérkőzés részlete | M15 Monastir | Kemény |
Timothy Gray form & Jan Kobierski form
Timothy Gray - Utolsó mérkőzések
M25 Swan - Fű | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Makoto Ochi | 6-75, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Wyatt Demulling | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Mildura - Fű | ||||
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jay Fairclough | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Traralgon - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sam Ryan Ziegann | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Papamoa - Kemény | ||||
18.12.23 1. forduló | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sam Wensley | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Wellington - Kemény | ||||
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sam Thompson | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Gold - Kemény | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Tai Sach | 6-73, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Brisbane - Kemény | ||||
21.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Matthew Hulme | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
21.09.23 2. forduló | vs. Keshav Chopra | 6-4, 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 1. forduló | vs. Erik Tkalenko | 4-6, 6-2, 2-0, Erik Tkalenko - feladta | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
11.09.23 Kvalifikáció | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Milosz Sroka | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M25 Monastir - Kemény | ||||
05.09.23 1. forduló | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
30.08.23 1. forduló | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Herzlia - Kemény | ||||
09.08.23 1. forduló | vs. Ben Jones | 3-6, 1-3, - Timothy Gray - feladta | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció | vs. Alon Elia | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Raanana - Kemény | ||||
02.08.23 2. forduló | vs. Yshai Oliel | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.23 1. forduló | vs. Aaron Cohen | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
31.07.23 Kvalifikáció | vs. Rohan Mehra | 6-2, 6-78, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
30.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daniel Shemesh | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Wroclaw - Salak | ||||
25.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maciej Matuszczyk | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Cluj - Salak | ||||
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eric David Verdes | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Jan Kobierski - Utolsó mérkőzések
M15 Monastir - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
13.12.23 1. forduló | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bad - Salak | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
Bad Waltersdorf - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vienna - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.08.23 1. forduló | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kottingbrunn - Salak | ||||
16.08.23 1. forduló | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Xativa - Salak | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
19.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M25 Kursumlijska - Salak | ||||
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - feladta | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
09.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
02.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |