MÉRKŐZÉS
09.04.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Seydina Andre | Jan Kobierski | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztria
15.01.04, 20 Életkor
15.01.04, 20 Életkor
Seydina Andre vs. Jan Kobierski - Egymás elleni mérkőzések
09.04.23 | Kvalifikáció 1. fordulója | Seydina Andre | Jan Kobierski | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | M15 Antalya | Salak |
Seydina Andre form & Jan Kobierski form
Seydina Andre - Utolsó mérkőzések
M15 Heraklion - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Heraklion - Kemény | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Harry Wendelken | 7-66, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
06.03.24 1. forduló | vs. Amr Elsayed | 7-5, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-0, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
07.02.24 1. forduló | vs. Jesse Flores | 6-77, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matthias Uwe Kask | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
22.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 6-3, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
21.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
18.01.24 2. forduló | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
17.01.24 1. forduló | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
10.01.24 1. forduló | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Jannik Maute | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Davide Guerra | 7-63, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
26.09.23 1. forduló | vs. Samir Hamza Reguig | 5-7, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
20.09.23 1. forduló | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25+H Bagneres - Kemény | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Luc Fomba | 2-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
30.08.23 1. forduló | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 3-0, Maxim Zhukov - feladta | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
27.08.23 Döntő | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-2, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
26.08.23 Középdöntő | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Jakub Kroslak | 1-6, 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Brazzaville - Kemény | ||||
26.07.23 1. forduló | vs. Guy Orly Iradukunda | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M25 Brazzaville - Kemény | ||||
21.07.23 Negyeddöntő | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.07.23 2. forduló | vs. Ishaque Eqbal | 7-62, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Jan Kobierski - Utolsó mérkőzések
M15 Monastir - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
13.12.23 1. forduló | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bad - Salak | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
Bad Waltersdorf - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vienna - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.08.23 1. forduló | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kottingbrunn - Salak | ||||
16.08.23 1. forduló | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Xativa - Salak | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
19.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M25 Kursumlijska - Salak | ||||
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
01.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - feladta | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
09.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
02.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |