MÉRKŐZÉS
22.03.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Peter Goldsteiner | Mate Voros | 6-2, 7-5 | M15 Opatija | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Peter Goldsteiner | Mate Voros | |
Első szerva % | 53/71 (75%) | 57/76 (75%) |
Az első szervával nyert pontok | 37/53 (70%) | 33/57 (58%) |
A második szervával nyert pontok | 8/18 (44%) | 4/19 (21%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Returnból származó nyerőpontok | 39/76 (51%) | 26/71 (37%) |
Nyerőpontok összesen | 84/147 (57%) | 63/147 (43%) |
Kettőshibák | 0 | 1 |
Ász | 0 | 1 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
Peter Goldsteiner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Peter Goldsteiner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mate Voros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Mate Voros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Goldsteiner | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Mate Voros | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mate Voros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Magyarország
06.03.00, 24 Életkor
06.03.00, 24 Életkor
Peter Goldsteiner vs. Mate Voros - Egymás elleni mérkőzések
22.03.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Peter Goldsteiner | Mate Voros | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | M15 Opatija | Salak |
Peter Goldsteiner form & Mate Voros form
Peter Goldsteiner - Utolsó mérkőzések
M15 Vienna - Salak | ||||
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kottingbrunn - Salak | ||||
17.08.23 2. forduló | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.08.23 1. forduló | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Lodz - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M25 Kramsach - Salak | ||||
25.07.23 1. forduló | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Telfs - Salak | ||||
20.07.23 2. forduló | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.07.23 1. forduló | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Salzburg Challenger - Salak | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Brasov - Salak | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Store - Salak | ||||
21.06.23 1. forduló | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - feladta | a mérkőzés részlete | |
20.06.23 Kvalifikáció | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
19.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Litija - Salak | ||||
15.06.23 2. forduló | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.06.23 1. forduló | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
13.06.23 Kvalifikáció | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Nyiregyhaza - Salak | ||||
05.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Jablonec - Salak | ||||
31.05.23 1. forduló | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Mate Voros - Utolsó mérkőzések
M15 Prijedor - Salak | ||||
09.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
20.04.21 Kvalifikáció | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
19.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
11.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
M15 Opatija - Salak | ||||
22.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Rovinj - Salak | ||||
14.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bratislava - Fedett | ||||
02.03.21 Kvalifikáció | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Porec - Salak | ||||
08.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
29.01.20 1. forduló | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.20 Kvalifikáció | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
19.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
10.10.19 2. forduló | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.10.19 1. forduló | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.10.19 Kvalifikáció | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
07.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
M15 Szekesfehervar - Salak | ||||
05.09.19 2. forduló | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
03.09.19 1. forduló | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
M25 Gyor - Salak | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.08.19 Kvalifikáció | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete |