MÉRKŐZÉS
16.09.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Oskari Eerola | Dzianis Zharyn | 6-3, 4-6, 10-6 | M15 Pajulahti | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Finnország
02.04.02, 22 Életkor
02.04.02, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Fehéroroszország
14.12.00, 23 Életkor
14.12.00, 23 Életkor
Oskari Eerola vs. Dzianis Zharyn - Egymás elleni mérkőzések
16.09.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Oskari Eerola | Dzianis Zharyn | 6-3, 4-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | M15 Pajulahti | Fedett |
Oskari Eerola form & Dzianis Zharyn form
Oskari Eerola - Utolsó mérkőzések
M15 Monastir - Kemény | ||||
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 7-5, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniels Tens | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Umberto Giovannini | 1-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kylian Collignon | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 5-7, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
11.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksa Smiljanic | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Hyvinkaa - Salak | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Filip Apltauer | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vaasa - Kemény | ||||
06.06.23 Kvalifikáció | vs. Siim Troost | 4-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rasmus Rapo | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksa Smiljanic | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kursumlijska - Salak | ||||
22.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shendrit Deari | 4-6, 6-2, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jan Kobierski | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Monastir - Kemény | ||||
12.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luca Castagnola | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Monastir - Kemény | ||||
29.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bohua Dong | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
30.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miha Vetrih | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Pirot - Salak | ||||
18.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matija Samardzic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zlatibor - Salak | ||||
13.09.22 Kvalifikáció | vs. Dimitrije Zubac | 5-7, 7-66, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
12.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Danilo Ilic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marko Indjic | 1-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Helsinki - Kemény | ||||
10.08.22 1. forduló | vs. Mathieu Scaglia | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Parnu - Salak | ||||
02.08.22 Kvalifikáció | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikolajs Galkins | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vaasa - Kemény | ||||
01.06.22 1. forduló | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.22 Kvalifikáció | vs. Tommy Hellstrom | 7-5, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
30.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Dzianis Zharyn - Utolsó mérkőzések
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
03.06.21 1. forduló | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M15 Novomoskovsk - Salak | ||||
25.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Heraklion - Kemény | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Heraklion - Kemény | ||||
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
27.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Monastir - Kemény | ||||
19.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Bukhara - Kemény | ||||
16.10.19 1. forduló | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.19 Kvalifikáció | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
14.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Falun - Fedett | ||||
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
M25 Stockholm - Fedett | ||||
23.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Pajulahti - Fedett | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Minsk - Kemény | ||||
21.08.19 1. forduló | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
M15 Vilnius - Salak | ||||
08.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
27.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irpin - Salak | ||||
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Tbilisi - Kemény | ||||
01.05.19 1. forduló | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
M25 Aktobe - Fedett | ||||
18.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Egypt F28 - Kemény | ||||
18.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Egypt F27 - Kemény | ||||
12.11.18 Kvalifikáció | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete |