MÉRKŐZÉS
25.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lorenzo Claverie | Anze Arh | 7-63, 6-2 | M15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Szlovénia
14.02.99, 25 Életkor
14.02.99, 25 Életkor
Lorenzo Claverie vs. Anze Arh - Egymás elleni mérkőzések
25.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lorenzo Claverie | Anze Arh | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | M15 Sharm | Kemény |
Lorenzo Claverie form & Anze Arh form
Lorenzo Claverie - Utolsó mérkőzések
M25 Zapopan - Salak | ||||
13.10.23 Középdöntő | vs. Victor Lilov | - | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 Negyeddöntő | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - feladta | a mérkőzés részlete | |
11.10.23 2. forduló | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Campinas Challenger - Salak | ||||
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Bogota Challenger - Salak | ||||
28.09.23 2. forduló | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.23 1. forduló | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M25 Sintra - Kemény | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
M25 Sintra - Kemény | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Idanha - Kemény | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M25 Idanha - Kemény | ||||
22.08.23 1. forduló | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Decatur - Kemény | ||||
02.08.23 1. forduló | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Irvine - Kemény | ||||
30.06.23 Negyeddöntő | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.06.23 2. forduló | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
28.06.23 1. forduló | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Los - Kemény | ||||
21.06.23 1. forduló | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 San - Kemény | ||||
18.06.23 Döntő | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
17.06.23 Középdöntő | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
16.06.23 Negyeddöntő | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
15.06.23 2. forduló | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
14.06.23 1. forduló | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
13.06.23 Kvalifikáció | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 San - Kemény | ||||
05.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Huntsville - Salak | ||||
24.05.23 1. forduló | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Pensacola - Salak | ||||
19.05.23 Negyeddöntő | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
18.05.23 1. forduló | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Anze Arh - Utolsó mérkőzések
M25 Kiseljak - Salak | ||||
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Jerusalem - Kemény | ||||
11.05.21 Kvalifikáció | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
09.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Ramat - Kemény | ||||
03.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sibenik - Salak | ||||
19.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Opatija - Salak | ||||
21.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
M15 Rovinj - Salak | ||||
14.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Santo - Kemény | ||||
06.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - feladta | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
02.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
25.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
21.10.20 1. forduló | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
11.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Sharm - Kemény | ||||
07.10.20 1. forduló | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Vogau - Salak | ||||
16.08.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Antalya - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
21.01.20 Kvalifikáció | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
16.01.20 2. forduló | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.01.20 1. forduló | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.01.20 Kvalifikáció | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
13.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
12.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete |