MÉRKŐZÉS
23.10.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Dragos Nicolae Cazacu | Aleksandr Braynin | 1-6, 7-5, 10-7 | M15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Románia
10.02.04, 20 Életkor
10.02.04, 20 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Dragos Nicolae Cazacu vs. Aleksandr Braynin - Egymás elleni mérkőzések
23.10.22 | Kvalifikáció 1. fordulója | Dragos Nicolae Cazacu | Aleksandr Braynin | 1-6, 7-5, 10-7 | a mérkőzés részlete | M15 Antalya | Salak |
Dragos Nicolae Cazacu form & Aleksandr Braynin form
Dragos Nicolae Cazacu - Utolsó mérkőzések
M15 Alaminos - Salak | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Lilian Marmousez | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 1. forduló | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Alaminos - Salak | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 1. forduló | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kish - Salak | ||||
07.03.24 2. forduló | vs. Andrea Bacaloni | 6-77, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Ali Yazdani | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Kish - Salak | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Brandon Perez | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
25.01.24 2. forduló | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.01.24 1. forduló | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
23.01.24 Kvalifikáció | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 6-0, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
15.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Razvan Baiant | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
11.01.24 1. forduló | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.01.24 Kvalifikáció | vs. Edward Etty | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Clement Deleersnyder | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hiren Drall | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
14.12.23 2. forduló | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 6-76, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.12.23 1. forduló | vs. Jan Kobierski | 6-1, 4-6, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
07.12.23 1. forduló | vs. Jay Clarke | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.23 Kvalifikáció | vs. Hien Pham | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Max Batyutenko | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
28.11.23 1. forduló | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Al - Kemény | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Al - Kemény | ||||
24.10.23 1. forduló | vs. Viktor Jovic | 3-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Arad - Salak | ||||
26.09.23 1. forduló | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Satu - Salak | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Maik Steiner | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Constanta - Salak | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Pietro Marino | 6-75, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Aleksandr Braynin - Utolsó mérkőzések
M25 Trnava - Fedett | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
17.01.24 1. forduló | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Antalya - Salak | ||||
11.01.24 1. forduló | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zahra - Kemény | ||||
14.12.23 2. forduló | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.12.23 1. forduló | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M15 Zahra - Kemény | ||||
07.12.23 2. forduló | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.23 1. forduló | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Maia Challenger - Salak | ||||
27.11.23 Kvalifikáció | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
M25 Vale - Kemény | ||||
22.11.23 1. forduló | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Vale - Kemény | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 1. forduló | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
M25 Trnava - Fedett | ||||
08.11.23 1. forduló | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.11.23 Kvalifikáció | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
Ortisei Challenger - Fedett | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
M25 Tavira - Kemény | ||||
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.10.23 2. forduló | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Tavira - Kemény | ||||
13.10.23 Negyeddöntő | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
12.10.23 2. forduló | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
M25 Falun - Fedett | ||||
27.09.23 2. forduló | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 1. forduló | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Bad Waltersdorf - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Istanbul Challenger - Kemény | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
M25 Oldenzaal - Salak | ||||
01.09.23 Negyeddöntő | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
31.08.23 2. forduló | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
30.08.23 1. forduló | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | a mérkőzés részlete |