Tenisz eredmények élő és tenisz statisztikák

Férfi Egyéni Salak Turkey Antalya Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Akira Santillan  
Pavel Kotov  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Gian Marco Moroni  
Yanki Erel  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
Duje Ajdukovic  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Chun Hsin Tseng  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
09:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Andrea Arnaboldi  
Tomas Martin Etcheverry  
09:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Blaz Kavcic  
Nicola Kuhn  
09:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Facundo Mena  
Andrea Pellegrino  
09:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Roberto Cid Subervi  
Sarp Agabigun  
13:00
1. forduló
Ernesto Escobedo  
Ramkumar Ramanathan  
13:00
1. forduló
Zdenek Kolar  
Lorenzo Giustino  
14:00
1. forduló
Leonardo Mayer [8]  
Tallon Griekspoor  
14:00
1. forduló
Joao Menezes  
Cem Ilkel [WC]  
15:30
1. forduló
Jaume Antoni Munar Clar [1]  
Carlos Taberner  
15:30
1. forduló
Lorenzo Musetti [5]  
Alejandro Tabilo  
Férfi Egyéni Salak Turkey M15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Diego Hidalgo  
Felix Corwin  
00:00
1. forduló
Petr Nesterov  
Raul Brancaccio [8]  
Férfi Egyéni Salak Egypt M15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Miljan Zekic [6]  
Lenny Hampel  
Férfi Egyéni Fedett France Quimper Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
1. forduló
Thomas Fabbiano  
Yannick Maden  
10:30
1. forduló
Jurij Rodionov [6]  
Enzo Couacaud  
12:00
1. forduló
Mathias Bourgue  
Lukas Rosol  
12:00
1. forduló
Kacper Zuk [q]  
Peter Gojowczyk [7]  
13:30
1. forduló
Arthur Cazaux [WC]  
Illya Marchenko [q]  
16:00
1. forduló
Maxime Janvier  
Brandon Nakashima  
18:00
1. forduló
Denis Kudla [4]  
Constant Lestienne [WC]  
19:30
1. forduló
Tristan Lamasine [q]  
Sebastian Korda [2]  
Női Egyéni Salak Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Gergana Topalova  
Sofia Shapatava [6]  
00:00
1. forduló
Vlada Koval [7]  
Ekaterina Makarova (1996)  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Yuliana Lizarazo  
Pelin Colak  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Cristina Dinu  
Alica Rusova  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Haine Ogata  
Honoka Kobayashi  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Deniz Paykoc  
Sathwika Sama  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Manca Pislak  
Duru Soke  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Justina Mikulskyte  
Miray Konar  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Ekaterina Shalimova  
Georgia Pedone  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Mei Yamaguchi  
Zeynep Su Yavuz  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Koral Koldobski  
Carlota Martinez Cirez  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Ekaterina Ovcharenko  
Giuseppina Miccio  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Soumeya Anane  
Arina Gabriela Vasilescu  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Laure Line Glaude  
Anja Wildgruber  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Chantal Sauvant  
Sara Suchankova  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Elizabeth Mandlik  
Alara Ayaz  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Antonia Schmidt  
Diana Demidova  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Maria Manilova  
Doga Turkmen  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Vicky Van De Peer  
Kristina Milenkovic  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Lia Karatancheva  
Celine Naef  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Semra Aksu  
Anita Bertoloni  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anastasia Mozgaleva  
Mihrisah Yapici  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Beyza Yaniklar  
Laura Isabel Putz  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Hina Inoue  
Julia Kimmelmann  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Alexandra Iordache  
Nuria Brancaccio  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Alexandra Vasilyeva  
Jessie Aney  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Beatris Spasova  
Emily Welker  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anastasia Kovaleva  
Valentina Gaggini  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Nana Kawagishi  
Dila Beril Guclu  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Laia Petretic  
Iuliia Nikitina  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Vladislava Petrovskaia  
Tara Wurth  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Melisa Senli  
Miyu Kato  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Masa Viriant  
Nikol Ruseva  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Elena Karner  
Darya Lavrichenko  
Női Egyéni Salak Egypt W15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Anita Husaric  
Elina Avanesyan [6]  
00:00
1. forduló
Anastasia Sukhotina  
Emma Davis  
00:00
1. forduló
Alexa Pitt  
Anastasia Zolotareva [8]  
09:00
Kvalifikáció
Elizaveta Shebekina  
Elena Grekul  
10:30
Kvalifikáció
Emma Lene  
Malak Naim  
10:30
Kvalifikáció
Ilaria Sposetti  
Yasmin Ezzat  
10:30
Kvalifikáció
Alessandra Simone  
Mariam Samy  
10:30
Kvalifikáció
Sylvie Zund  
Zeina Shaaban  
10:30
Kvalifikáció
Krystal Blanch  
Lama Nabil  
Női Egyéni Kemény Spain W15 Manacor Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Tess Sugnaux  
Lois Boisson  
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Eva Vedder  
Nina Ugrelidze  
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Eline Audenaert  
Adithya Karunaratne  
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Yeon Woo Ku  
Alice Robbe  
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lisa Pigato  
Olga Helmi  
10:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Evita Ramirez  
Amandine Monnot  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lena Rueffer  
Nastasja Mariana Schunk  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Angela Fita Boluda  
Fabienne Gettwart  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ana Lantigua De La Nuez  
Anna Ozerova  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Jenifer Anger  
Stephanie Judith Visscher  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Elvina Kalieva  
Valentina Ryser  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Silvia Ambrosio  
Helene Scholsen  
12:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Leolia Jeanjean  
Daria Krasnova  
12:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Iva Primorac  
Marine Szostak  
12:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ludmila Kareisova  
Federica Rossi  
13:30
1. forduló
Kamilla Bartone  
Ariana Geerlings [WC]  
15:00
1. forduló
Maria Gutierrez Carrasco  
Camilla Rosatello [8]  
15:00
1. forduló
Tatiana Pieri  
Emiliana Arango  
15:00
1. forduló
Ylena In-Albon [7]  
Miriam Kolodziejova  
15:00
1. forduló
Rosa Vicens Mas  
Suzan Lamens  
15:00
1. forduló
Noemi Basiletti [WC]  
Athina Pitta [WC]  
Női Egyéni Fedett France W60 Andrezieux Boutheon Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció
Federica Di Sarra  
Maryna Zanevska  
10:00
Kvalifikáció
Marie Benoit  
Kathinka Von Deichmann  
10:00
Kvalifikáció
Jessica Pieri  
Diana Marcinkevica  
10:00
Kvalifikáció
Salma Djoubri  
Bianca Turati  
11:20
Kvalifikáció
Gaelle Desperrier  
Nicoleta Dascalu  
11:20
Kvalifikáció
Urszula Radwanska  
Ana Konjuh  
11:20
Kvalifikáció
Rebecca Sramkova  
Tessah Andrianjafitrimo  
11:20
Kvalifikáció
Jana Fett  
Susan Bandecchi  
13:00
1. forduló
Giulia Gatto-Monticone  
Katarina Zavatska [4]  
13:00
1. forduló
Jia-Jing Lu  
Victoria Jimenez Kasintseva  
13:00
1. forduló
Jaqueline Cristian  
Diane Parry [WC]  
14:30
1. forduló
Viktoriya Tomova [7]  
Amandine Hesse [WC]  
14:30
1. forduló
Leonie Kung  
Tamara Korpatsch [6]  
Női Egyéni Kemény USA W60 Rome Eredmény 1 2 3 4 5
00:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Amina Anshba  
Reese Brantmeier  
16:00
1. forduló
Olga Govortsova [1]  
Katrina Scott [WC]  
16:00
1. forduló
Veronica Cepede Royg [7]  
Hailey Baptiste  
16:00
1. forduló
Despina Papamichail  
Francesca Di Lorenzo [3]  
16:00
1. forduló
Grace Min  
Robin Anderson  
16:00
1. forduló
Gabriela Talaba  
Renata Zarazua [2]  
16:00
Kvalifikáció
Erin Routliffe  
Robin Montgomery  
16:00
1. forduló
Katherine Sebov  
Sachia Vickery [6]  
16:00
1. forduló
Katie Swan  
Usue Maitane Arconada [5]  
16:00
1. forduló
Maria Camila Osorio Serrano [8]  
Jovana Jovic  
16:00
1. forduló
Alycia Parks [WC]  
Hanna Chang [WC]  
17:30
Kvalifikáció
Francoise Abanda  
Tara Moore  
17:30
Kvalifikáció
Katie Volynets  
Kimmi Hance  
Férfi Páros Salak Turkey Antalya Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
1. forduló
Robert Galloway/Alex Lawson  
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov [2]  
17:00
1. forduló
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
Paolo Lorenzi/Thiago Seyboth Wild  
17:00
1. forduló
Luis David Martinez/David Vega Hernandez [1]  
Sarp Agabigun/Ergi Kirkin [WC]  
Férfi Páros Salak Turkey M15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Billy Harris/Yan Sabanin  
Timur Kiuamov/Georgii Kravchenko  
00:00
1. forduló
Nuno Borges/Alex Rybakov  
Riccardo Bonadio/Raul Brancaccio [2]  
00:00
1. forduló
Taym Alazmeh/Geni Inoue [WC]  
Alexander Donski/Alexandar Lazarov  
00:00
1. forduló
Cengiz Aksu/Sergey Fomin  
Diego Hidalgo/Genaro Alberto Olivieri [4]  
Férfi Páros Salak Egypt M15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Bogdan Bobrov/Lucas Krainer  
Andrey Chepelev/Pol Toledo Bague  
00:00
1. forduló
Yurii Dzhavakian/Piotr Matuszewski [4]  
Aryan Goveas/Dhruv Sunish  
12:00
1. forduló
Franco Agamenone/Hernan Casanova [1]  
Mikel Aranzabal/Javier Barranco Cosano  
12:00
1. forduló
Ken Onishi/Jumpei Yamasaki  
Remy Bertola/Lenny Hampel  
12:00
1. forduló
Daniele Capecchi/Adam El Mihdawy  
Nicolas Moreno De Alboran/Naoki Tajima [3]  
12:00
1. forduló
Eduardo Lobo De Almeida/Luka Petrovic [WC]  
Juan Pablo Paz/Agustin Velotti [2]  
13:30
1. forduló
Taisei Ichikawa/Seita Watanabe  
Faisal Qamar/Muthu Aadhitiya Senthilkumar [WC]  
13:30
1. forduló
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Juan Bautista Torres  
Yash Chaurasia/Tushar Madan [WC]  
Férfi Páros Fedett France Quimper Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
15:00
1. forduló
Federico Gaio/Roberto Marcora  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [2]  
16:30
1. forduló
Jurij Rodionov/Lukas Rosol  
Sander Arends/Roman Jebavy [3]  
18:00
1. forduló
Mathias Bourgue/Lucas Pouille  
Jonathan Eysseric/Evan Furness [WC]  
19:30
1. forduló
Arthur Cazaux/Hugo Gaston [WC]  
Gregoire Barrere/Albano Olivetti  
Női Páros Salak Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Elizabeth Mandlik/Sofia Shapatava  
Petia Arshinkova/Gergana Topalova  
00:00
1. forduló
Erika Andreeva/Ekaterina Makarova (1996)  
Olga Doroshina/Vlada Koval [2]  
Női Páros Salak Egypt W15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Smriti Bhasin/Yasmin Ezzat [WC]  
Riya Bhatia/Bojana Marinkovic [2]  
00:00
1. forduló
Sharannya Gaware/Merna Refaat  
Anastasia Sukhotina/Anastasia Zolotareva  
12:00
1. forduló
Dea Herdzelas/Anita Husaric [3]  
Akilah James/Alexa Pitt  
12:00
1. forduló
Gloria Ceschi/Marion Viertler  
Emma Davis/Anastasia Nefedova  
13:30
1. forduló
Elina Avanesyan/Lexie Stevens [1]  
Nicole Fossa Huergo/Alessandra Simone  
13:30
1. forduló
Ziva Falkner/Pia Lovric  
Elena Grekul/Elizaveta Shebekina [WC]  
13:30
1. forduló
Claudia Hoste Ferrer/Emma Lene  
Quirine Lemoine/Gabriella Mujan [4]  
13:30
1. forduló
Chantal Skamlova/Erika Weil [WC]  
Julie Belgraver/Sinja Kraus  
Női Páros Kemény Spain W15 Manacor Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Anastasia Detiuc/Johana Markova [1]  
Denisa Hindova/Valentina Ryser  
00:00
1. forduló
Alba Carrillo Marin/Ivonne Cavalle-Reimers [4]  
Helene Scholsen/Stephanie Judith Visscher  
00:00
1. forduló
Angela Fita Boluda/Oksana Selekhmeteva  
Lucia Cortez Llorca/Rosa Vicens Mas  
00:00
1. forduló
Shiho Akita/Arianne Hartono  
Raquel Caballero Chica/Ariana Geerlings [WC]  
00:00
1. forduló
Violeta Martinez/Anna Paradisi [WC]  
Kamilla Bartone/Lisa Pigato  
00:00
1. forduló
Adithya Karunaratne/Ekaterina Yashina  
Suzan Lamens/Eva Vedder [3]  
00:00
1. forduló
Maria Gutierrez Carrasco/Ana Lantigua De La Nuez  
Gloria Alogo Piqueras/Paula Ortega Redondo [WC]  
00:00
1. forduló
Eline Audenaert/Valentina Losciale  
Ylena In-Albon/Camilla Rosatello [2]  
Női Páros Fedett France W60 Andrezieux Boutheon Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Jia-Jing Lu/Xiaodi You  
Noemie Oliveras/Emma Semenenko [WC]  
14:30
1. forduló
Diana Marcinkevica/Daniela Seguel  
Tayisiya Morderger/Yana Morderger  
14:30
1. forduló
Cagla Buyukakcay/Lara Salden  
Nicoleta Dascalu/Reka-Luca Jani [4]  
16:00
1. forduló
Laura-Ioana Paar/Julia Wachaczyk [1]  
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone  
16:00
1. forduló
Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni  
Victoria Jimenez Kasintseva/Nuria Parrizas-Diaz  
16:00
1. forduló
Marie Benoit/Cristina Bucsa  
Diane Parry/Margot Yerolymos  
Női Páros Kemény USA W60 Rome Eredmény 1 2 3 4 5
18:00
1. forduló
Sarah Hamner/Ashlyn Krueger [WC]  
Gabriela Talaba/Renata Zarazua  
18:00
1. forduló
Usue Maitane Arconada/Conny Perrin [3]  
Francesca Di Lorenzo/Maria Sanchez  
18:00
1. forduló
Despina Papamichail/Katie Swan  
Amina Anshba/Andrea Gamiz [4]  
18:00
1. forduló
Ayaka Okuno/Sachia Vickery  
Maria Camila Osorio Serrano/Ana Sofia Sanchez  
20:00
1. forduló
Quinn Gleason/Ingrid Neel [1]  
Rasheeda Mcadoo/Alycia Parks  
20:00
1. forduló
Emina Bektas/Tara Moore  
Robin Anderson/Erin Routliffe [2]  
20:00
1. forduló
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa  
Catherine Harrison/Sophia Whittle  
20:00
1. forduló
Hailey Baptiste/Maria Mateas  
Olga Govortsova/Jovana Jovic  
<