MÉRKŐZÉS
14.01.20 | Kvalifikáció | Weronika Falkowska | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Jugoszlávia
16.06.05, 18 Életkor
16.06.05, 18 Életkor
Weronika Falkowska vs. Darja Suvirdjonkova - Egymás elleni mérkőzések
14.01.20 | Kvalifikáció | Weronika Falkowska | Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Monastir | Kemény |
Weronika Falkowska form & Darja Suvirdjonkova form
Weronika Falkowska - Utolsó mérkőzések
W35 Solarino - Szőnyeg | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Trnava - Fedett | ||||
27.02.24 Kvalifikáció | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W35 Wesley - Salak | ||||
07.02.24 1. forduló | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Porto - Fedett | ||||
29.01.24 Kvalifikáció | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Limassol - Kemény | ||||
22.11.23 1. forduló | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
14.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
12.10.23 2. forduló | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
05.10.23 2. forduló | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Ljubljana - Salak | ||||
11.09.23 1. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.09.23 1. forduló | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bydgoszcz - Salak | ||||
26.08.23 Középdöntő | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
16.08.23 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Warsaw - Kemény | ||||
23.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
20.07.23 3. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.07.23 2. forduló | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 The - Salak | ||||
06.07.23 1. forduló | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
27.06.23 1. forduló | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Biarritz - Salak | ||||
14.06.23 1. forduló | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Poertschach - Salak | ||||
10.06.23 Döntő | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
09.06.23 Középdöntő | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.06.23 Negyeddöntő | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
07.06.23 2. forduló | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Darja Suvirdjonkova - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.24 1. forduló | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
19.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mayuka Aikawa | 6-75, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.01.24 1. forduló | vs. Anja Wildgruber | 6-1, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
04.01.24 2. forduló | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.01.24 1. forduló | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.12.23 2. forduló | vs. Selina Dal | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
27.12.23 1. forduló | vs. Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.12.23 2. forduló | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.12.23 1. forduló | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
09.11.23 2. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 0-5, - Darja Suvirdjonkova - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.11.23 1. forduló | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Christine Gouws | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.11.23 1. forduló | vs. Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, - Darja Suvirdjonkova - feladta | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
11.10.23 1. forduló | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Patricia Grigoras | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 1. forduló | vs. Lara Pfeifer | 6-3, Lara Pfeifer - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
08.09.23 Negyeddöntő | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.09.23 2. forduló | vs. Louise Brunskog | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete |