MÉRKŐZÉS
21.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | Maria Krupenina | 6-4, 6-1 | W15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
03.03.01, 23 Életkor
03.03.01, 23 Életkor
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu vs. Maria Krupenina - Egymás elleni mérkőzések
21.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | Maria Krupenina | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény |
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu form & Maria Krupenina form
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Laura Galdano | 4-6, 7-66, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yui Ohwaki | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.03.24 2. forduló | vs. Jenny Duerst | 6-3, 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 Kvalifikáció | vs. Kesmat El Tawil | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sara Pantelic | 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
25.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zdena Safarova | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
21.12.23 1. forduló | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
20.12.23 Kvalifikáció | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Linda Ajimi | Linda Ajimi - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
12.12.23 Kvalifikáció | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
15.11.23 1. forduló | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 Kvalifikáció | vs. Daria Gorska | 6-3, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
08.11.23 1. forduló | vs. Ranah Akua Stoiber | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció | vs. Luise Reisel | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Selma Cadar | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.08.23 1. forduló | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 4-6, 7-5, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alessia Popescu | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alice Battesti | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Selya Rakki | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ranim Rassil | 3-6, 6-0, 9-11 | a mérkőzés részlete |
Maria Krupenina - Utolsó mérkőzések
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
08.06.22 2. forduló | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.22 Kvalifikáció | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
30.05.22 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
29.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
18.05.22 1. forduló | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.05.22 1. forduló | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
27.04.22 1. forduló | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
21.04.22 2. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.04.22 1. forduló | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
19.01.22 1. forduló | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
23.11.21 1. forduló | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
11.11.21 2. forduló | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.11.21 1. forduló | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.11.21 1. forduló | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
13.10.21 1. forduló | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
14.09.21 1. forduló | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
24.08.21 Kvalifikáció | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
22.07.21 2. forduló | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.07.21 1. forduló | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W60 Nur - Kemény | ||||
13.07.21 Kvalifikáció | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nur - Kemény | ||||
05.07.21 Kvalifikáció | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Kemény | ||||
01.06.21 1. forduló | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
18.05.21 1. forduló | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
14.04.21 1. forduló | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.04.21 Kvalifikáció | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
07.04.21 1. forduló | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.04.21 Kvalifikáció | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete |