MÉRKŐZÉS
13.09.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Valeriya Olyanovskaya | Gabriela Horackova | 6-0, 6-3 | W25 Frydek | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Valeriya Olyanovskaya vs. Gabriela Horackova - Egymás elleni mérkőzések
13.09.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Valeriya Olyanovskaya | Gabriela Horackova | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | W25 Frydek | Salak |
Valeriya Olyanovskaya form & Gabriela Horackova form
Valeriya Olyanovskaya - Utolsó mérkőzések
W60 Trnava - Fedett | ||||
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Lousada - Fedett | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 Kvalifikáció | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Petange - Fedett | ||||
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
31.10.23 1. forduló | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
24.10.23 1. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
22.09.23 Negyeddöntő | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.23 2. forduló | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 1. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Varna - Salak | ||||
17.09.23 Döntő | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.23 Középdöntő | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
15.09.23 Negyeddöntő | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
14.09.23 2. forduló | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
12.09.23 1. forduló | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
11.09.23 Kvalifikáció | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bydgoszcz - Salak | ||||
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - feladta | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
15.08.23 1. forduló | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Gabriela Horackova - Utolsó mérkőzések
W25 Frydek - Salak | ||||
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Trieste - Salak | ||||
31.08.20 1. forduló | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
31.07.20 1. forduló | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.20 1. forduló | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.07.20 1. forduló | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.07.20 1. forduló | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.07.20 1. forduló | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.06.20 1. forduló | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.03.20 1. forduló | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
25.02.20 1. forduló | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
05.12.19 2. forduló | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.19 1. forduló | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
30.11.19 Középdöntő | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.11.19 2. forduló | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.19 1. forduló | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Seville - Salak | ||||
13.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Roja De - Salak | ||||
07.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Brno - Salak | ||||
27.09.19 Negyeddöntő | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.19 2. forduló | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.09.19 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Prague - Salak | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | a mérkőzés részlete |