MÉRKŐZÉS
29.07.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Timea Jaruskova | Constanze Stepan | 6-4, 7-60 | W25 Grodzisk | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
26.11.97, 26 Életkor
26.11.97, 26 Életkor
Timea Jaruskova vs. Constanze Stepan - Egymás elleni mérkőzések
29.07.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Timea Jaruskova | Constanze Stepan | 6-4, 7-60 | a mérkőzés részlete | W25 Grodzisk | Salak |
Timea Jaruskova form & Constanze Stepan form
Timea Jaruskova - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
05.10.23 2. forduló | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.23 1. forduló | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prerov - Salak | ||||
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
08.08.23 Kvalifikáció | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Stuttgart - Salak | ||||
03.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kocevje - Salak | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Otocec - Salak | ||||
29.05.23 Kvalifikáció | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Poertschach - Salak | ||||
10.05.23 2. forduló | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.05.23 1. forduló | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
08.03.23 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
08.12.22 2. forduló | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.22 1. forduló | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oberpullendorf - Fedett | ||||
01.12.22 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.22 1. forduló | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
01.11.22 1. forduló | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
25.10.22 1. forduló | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
12.10.22 1. forduló | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Constanze Stepan - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.10.19 1. forduló | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Las - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Warsaw - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grodzisk - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Tel Aviv - Kemény | ||||
04.06.18 1. forduló | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.18 Kvalifikáció | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
23.05.18 1. forduló | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
12.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
18.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
13.02.18 1. forduló | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
05.02.18 Kvalifikáció | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |