MÉRKŐZÉS
12.06.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Tatsiana Sasnouskaya | Sophia Fry | 6-3, 6-2 | Minsk | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Fehéroroszország
27.12.01, 22 Életkor
27.12.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztrália
31.07.00, 23 Életkor
31.07.00, 23 Életkor
Tatsiana Sasnouskaya vs. Sophia Fry - Egymás elleni mérkőzések
12.06.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Tatsiana Sasnouskaya | Sophia Fry | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | Minsk | Salak |
Tatsiana Sasnouskaya form & Sophia Fry form
Tatsiana Sasnouskaya - Utolsó mérkőzések
W25 Austin - Kemény | ||||
13.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elisa Kendall | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Fedett | ||||
13.11.19 1. forduló | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
12.11.19 Kvalifikáció | vs. Ilona Kremen | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
11.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Fedett | ||||
06.11.19 1. forduló | vs. Katyarina Paulenka | 6-0, 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.19 Kvalifikáció | vs. Liisa Varul | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
14.10.19 1. forduló | vs. Daria Kudashova | 5-7, 7-5, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció | vs. Evelina Martirosyan | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Telavi - Salak | ||||
09.10.19 1. forduló | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.10.19 Kvalifikáció | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Aizat Zholdakayeva | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
14.08.19 1. forduló | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.19 Kvalifikáció | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Salak | ||||
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Salak | ||||
03.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ipek Oz | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.19 2. forduló | vs. Daria Kudashova | 6-2, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.19 1. forduló | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eliya Cohen | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Parnu - Salak | ||||
15.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alesya Yakubovich | 7-5, 0-1, - Tatsiana Sasnouskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
Minsk - Salak | ||||
11.06.18 Kvalifikáció | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Pekhova | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Minsk - Salak | ||||
05.06.18 1. forduló | vs. Katyarina Paulenka | 1-6, 7-65, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.18 Kvalifikáció | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Minsk - Fedett | ||||
20.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Grib | 1-6, 6-0, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Sophia Fry - Utolsó mérkőzések
W35 Swan - Fű | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Mildura - Fű | ||||
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Traralgon - Kemény | ||||
26.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Traralgon - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Caloundra - Kemény | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Caloundra - Kemény | ||||
24.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Canberra - Salak | ||||
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Canberra - Salak | ||||
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Sydney - Kemény | ||||
30.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
10.10.22 Kvalifikáció | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Darwin - Kemény | ||||
20.09.22 1. forduló | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.22 Kvalifikáció | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
18.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Darwin - Kemény | ||||
12.09.22 Kvalifikáció | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Mildura - Fű | ||||
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tampere - Fedett | ||||
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Singapore - Kemény | ||||
20.05.19 Kvalifikáció | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |