MÉRKŐZÉS
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Svájc
10.02.00, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Románia
28.03.92, 32 Életkor
Svájc
17.11.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
JAR
17.02.00, 24 Életkor
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Svenja Ochsner/Joanne Zuger vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - Egymás elleni mérkőzések
Svenja Ochsner form & Elena Bogdan form
Svenja Ochsner/Joanne Zuger - Utolsó mérkőzések
W25 Klosters - Salak |
22.06.21 1. forduló | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-73, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
W60 Bellinzona - Salak |
06.04.21 1. forduló | vs. Anhelina Kalinina/Valeria Savinykh | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
26.02.21 Középdöntő | vs. Lisa-Marie Rioux/Erika Sema | 5-7, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
25.02.21 Negyeddöntő | vs. Demi Tran/Lian Tran | 2-6, 6-1, 10-5 | | a mérkőzés részlete |
23.02.21 1. forduló | vs. Valentina Gaggini/Raphaelle Lacasse | 6-0, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
W25 Potchefstroom - Kemény |
05.03.20 Negyeddöntő | vs. Samantha Murray/Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
04.03.20 1. forduló | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
W15 Manacor - Kemény |
29.01.20 Negyeddöntő | vs. Jenny Duerst/Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
28.01.20 1. forduló | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 7-5, 2-6, 10-8 | | a mérkőzés részlete |
W15 Antalya - Kemény |
23.09.19 1. forduló | vs. Cemre Anil/Melis Sezer | 0-6, 6-2, 8-10 | | a mérkőzés részlete |
W15 Antalya - Kemény |
16.09.19 1. forduló | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 6-1, 3-6, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 Döntő | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 2-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 Negyeddöntő | vs. Manon Arcangioli/Anita Wagner | 4-6, 6-2, 13-11 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 Középdöntő | vs. Emily Seibold/Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény |
03.11.20 1. forduló | vs. Valentina Ryser/Lulu Sun | 0-6, 6-4, 3-10 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
29.10.20 Negyeddöntő | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 3-5, - Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - feladta | | a mérkőzés részlete |
27.10.20 1. forduló | vs. Katarina Kuzmova/Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
20.10.20 1. forduló | vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova | 3-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
13.10.20 1. forduló | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 2-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
06.10.20 1. forduló | vs. Emma Davis/Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 3-10 | | a mérkőzés részlete |
W15 Santarem - Kemény |
15.09.20 1. forduló | vs. Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
W25 Montemor - Kemény |
03.09.20 Negyeddöntő | vs. Svenja Ochsner/Nina Stadler | 2-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
01.09.20 1. forduló | vs. Lou Brouleau/Freya Christie | 6-4, 2-6, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
W25 Potchefstroom - Kemény |
12.03.20 Negyeddöntő | vs. Amandine Hesse/Harmony Tan | 4-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
10.03.20 1. forduló | vs. Christine Kruger/Mbali Langa | 6-3, 7-61 | | a mérkőzés részlete |
W25 Potchefstroom - Kemény |
04.03.20 1. forduló | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
W25 Grenoble - Fedett |
11.02.20 1. forduló | vs. Irys Ekani/Lea Tholey | 6-71, 6-73 | | a mérkőzés részlete |
W15 Manacor - Kemény |
28.01.20 1. forduló | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 5-7, 6-2, 8-10 | | a mérkőzés részlete |
W25 Petit - Kemény |
24.01.20 1. forduló | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-74, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
W15 Fort - Kemény |
18.01.20 Középdöntő | vs. Alexandra Riley/Jamilah Snells | 3-6, 7-5, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
17.01.20 Negyeddöntő | vs. Althea Hudson/Zora Hudson | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete |